Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonra védőfóliát...

Mobiltelefonra védőfóliát bárki sikeresen, szépen feltehet?

Figyelt kérdés
nincs telefonszervíz a közelben, és arra gondoltam, hogy rendelnék fóliát és rátenném, csak nem vagyok benne biztos, hogy gyakorlat nélkül szépen sikerülhet e.
2022. dec. 30. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell hozzá gyakorlat. Nekem az összes fóliázásom jól sikerült eddig, habár volt, amikor megszenvedtem vele, mert mindig valahogy bejutott alá valamilyen szösz, ami engem irritált, de végül mindig sikerült megoldanom. Nézz meg esetleg róla egy videót Youtube-on, hogy hogyan kell feltenni. De szerintem ajánlott többet rendelni ha már rendelsz, ne csak egyet.
2022. dec. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos kézügyességgel simán elsőre is meg lehet szépen csinálni. Youtubeon nézz azért meg 1-2 erről szóló videót és profi leszel.
2022. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem kell ehhehz különösebb szakértelem. Megnézell két YouTube videót, és menni fog. Nem tudom, hogy milyen fóliát rendeltél, ha drágát, akkor ezt nem javaslom, de ha 200 forintosokat, akkor rendelj vagy tizet, és ha az egyiket elrontod, ott a másik.
2022. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg néhány youtube videót és meglátod hogyan csinálják. Nem kell hozzá 3 diploma.

Esetleg vegyél valami nagyon olcsó fóliát is és azt tedd fel először gyakorlásnak. Ha nem sikerül nem lesz nagy baj.

2022. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
nincs megtiltva senkinek
2022. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ráteszed még védőfóliástul a telefonra, bepozicionálod, és egyik hosszabb élénél 2 celluxcsíkkal odaragasztod a telefonhoz. Ezzel csináltál neki egy zsanért aminél fogva fel-le tudod nyitni az üveget és mindig ugyanoda esik vissza. Letörlöd a kijelzőt hogy ne legyen rajta semmi por (ajánlatos fürdőszobában, akár zuhanyzás után csinálni a magasabb pára ergo kevesebb por miatt) lehúzod az üvegről a védőfóliát, zsanérnál fogva visszaejted a telóra és az üveg közepétől kezdve elkezded kinyomni a levegőt. Ha valahol gond van simán vissza lehet emelni az üveget a telefonról egy kicsit, és újra kinyomni a levegőt
2022. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes vmilyen kártyával (személyi vagy bank, mindegy) kiterelgetni a levegőt a szélekhez.
2022. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 NTBS ***** válasza:
Jó kézügyességgel egyből sikerül.
2022. dec. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez merev üvegfólia, nem flexibilis. Felesleges kártyával rátámadni, ujjal ugyanúgy kimegy a levegő.
2022. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem is sikerült elsőre. Adnak hozzá mindent. Van kèt kis kendő amik megvannak számozva. Előbb az egyessel aztán a kettessel kell letörölni. Aztán adnak hozzá három matricát is. Kèt hosszúkásat meg egy ha jól emlèkszem kereket. Ha letakarítottad a kèt kis kendővel a kijelzőt ès a kerek matricával eltávolítottad az esetleg ráesett porszemeeket akkor tedd rá az üvegfóliát a kijelzőre úgy hogy a lehúzandó műanyag fólia legyen alul. Ha pontosan beállítottad hogy hova kerüljönfel akkor a kèt kis hosszúkás matricával ragaszd oda a telefonhoz a fóliát úgy hogy a telefon egyik szèlèn, de a kèt vègèn, valamivel a vègeitől visszább legyen mindkettő. Majd ha sikerült úgy felragasztani hogy ne mozduljon el akkor hatsd fel ès lassan húzd le a fóliát a üvegről. Azèrt lassan hogy a port ne szívja magához. Majd ha ez megvan csak simán ejtsd rá a kijelzőre ès a közepèn bökd meg vagy húzd vègig a ujjad hosszában a kijelzőn ès a levegő kimegy alóla teljesen ès rátapad.
2022. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!