Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van gyári kijelző védőfólia a...

Van gyári kijelző védőfólia a huawei p20 telefonokon?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amit kicsomagoláskor le kell húzni róla. Pl a huawei p9-en is volt gyárilag védőfólia. (igaz nem üvegfólia, de legalább raktak rá)

2018. nov. 9. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

"de legalább raktak rá"

Ezt a részét soha nem fogom megérteni. Másfél százezer forintot nem sajnálsz elkölteni, ha adnak hozzá egy 400 forintos vackot? Leégne a bőr a képemről ha ilyet kiírnák.

[link]

2018. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből arra gondolni, hogy fillérbaszó vagyok? Azért kérdeztem, mert ha nincs rajta gyárilag, akkor még a telefon megérkezése előtt beszerzek rá egyet, hogy egy percig se legyen védetlenül.
2018. nov. 10. 11:50
 3/3 anonim válasza:

A kérdező normálisan megfogalmazott, érthető kérdést tett fel, én sem értem, hogy miért kell egyből következtetéseket levonni és ítélkezni.


Van a Huawei telefonokon fólia.

2022. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!