Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonra védőfóliát...

Mobiltelefonra védőfóliát bárki sikeresen, szépen feltehet?

Figyelt kérdés
nincs telefonszervíz a közelben, és arra gondoltam, hogy rendelnék fóliát és rátenném, csak nem vagyok benne biztos, hogy gyakorlat nélkül szépen sikerülhet e.
2022. dec. 30. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 voltam. #9 szerintem a kártyás válaszoló a sima celofán vèdőfóliára gondolt. Ott tènyleg nem árt a telefonkártya ha levegő maradna alatta. Bár ahoz meg adnak kemènypapírt ugyan erre a cèlra.


Ha sima fóliára gondolt a kèrdező ès nem a merev üvegfóliára akkor viszont nem ajánlom hogy maga nekifogjon gyakorlat nèlkül ha szèp munkát akar vègezni. A sima fóliát mèg a gyakorlottak sem mindig tudják hiba nèlkül feltenni. Az üveget meg bárki akinek megvan legalább kilenc ujj a kèt kezèn.

2022. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kapni manapság még celofán fóliát? Egy tempered glass 300Ft és ezerszer jobb
2022. dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12. Azért említettem azt is a 11-es válaszomban mert nem írta a kérdező egyértelműen hogy melyikre gondol. Amúgy tudom, mi is 1000-1200 forintért hozatjuk wishről, aliről és vagy ebayről őket 3-as packban. Szerencsére ugyan az jó a családban mindegyikőnk telefonjára. És tényleg jól védenek.
2022. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Ez merev üvegfólia, nem flexibilis. Felesleges kártyával rátámadni, ujjal ugyanúgy kimegy a levegő."

Nem mondta, hogy üveg.


#12

Sajnos én is azt kell használjak, mert nem találtam nem aranyárban levő (7-10e Ft) üvegfóliát S10+-ra az ívelt kijelző miatt.

2023. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!