Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valaki aki még mindig...

Van valaki aki még mindig használ iPhone 6-ot második telefonkent és meg van vele elégedve? 64gb és ios 12.5 van rajta. Közel olyan gyors mint a 11 legalábbis nekem. Valaki?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:
van
2022. dec. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gina.emi válasza:

nekem nem 6om, hanem 9em van, de ezt is mindenki leszolta, pedig aztan minden szepen fut rajta. Am nnyira mindenki rossznak tartja az Ios-ok aksijat, napokon keresztul, nyilvan hasznalat nelkul, de bekapcsolt allapotban 100%on marad.

Amikor nezegettem, melyiket is vegyem, eloszor a 6ost neztem ki, es a leirasok alapjan nem egy rossz dolog, szoval biztos vannak olyanok akik megelegednek vele.

2022. dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 volt, meg voltam vele elégedve, alap dolgok mentek rajta, szép képeket csinált, gyors volt. Viszont mint kiderült szoftverhibásan vettem, így le kellett cserélnem. Ha olyat fogsz ki aminek nincs baja akkor simán használható, jó telefon.

Igaz frissítéssel már nincsenek hozzá, sok mindent nem tudsz AppStoreban letölteni mert nem támogatott, esetleg régebbi verziót.

2022. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha meg annyi hogy nekem ez fő telefon volt, nem másodlagos. Külföldön is boldogultam vele.
2022. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nekem nem 6om, hanem 9em van, de ezt is mindenki leszolta,"


Hogy mi? Iphone 9? Olyan nevű készüléke az Applenek nincs és soha nem is volt. Vagy neked külön legyártottak egy 9-et?

2022. dec. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet az iPhone xre gondolt.
2023. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van
2023. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!