Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 mennyire jó tizenéve...

IPhone 11 mennyire jó tizenéves gyerekeknek, mennyire állja meg a helyét?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnénk új telefont a gyerekeknek, (13,16 éves srácok).

Én nem nagyon vagyok otthon ilyen téren, és nem tudom ez jó telefonnak számít e.

Jelenleg valamilyen régi android telefonjuk van, ami már eléggé megérett a cserére.


Köszönöm előre is a segítséget!



2022. dec. 17. 10:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Öreg és elavult már.200-ért jobb kínait veszel,ami sokkal jobb játékra.ha jól tudom 5G-t sem tud.
2022. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Iphone 11-em tökéletesen használható a mai napig. Az, hogy évente újabb verzió jön ki, nem azt jelenti, hogy a 3-4 éves telefon már nem jó.

Ilyen időseknek bőven elég a 11-es, főleg a 13 évesnek. Ha mégis szánsz rá többet, akkor már kettővel előrébb ugorj, a 13-as szériára (jelenleg a 14-es a legújabb).

2022. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

Gyereknek minek Iphone? menőzni jó csak...

Annak az árából értelmesebb androidost is vehetsz

2022. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Tökéletes. De ne azért vegyetek Apple-t, hogy menőbbnek tűnjön…hanem azért, mert a legmegbízhatóbb telefont akarjátok megvenni.


Nekem is almám van, de nem amiatt mert sznob lennék, hanem mert eddig androidom volt szerettem volna valami változatosat, jó 5let volt.

2022. dec. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Bőven használható sőt még jó az a telefon, bár van pár olyan dolga, ami miatt nem azt venném. Akár azt veszed, akár nem, arra mindenképpen figyelj, hogy ne az alap, 64 GB-os háttértárral vedd, mert 2 hónap múlva megy majd a hiszti, hogy elfogyott a hely. A 128-as az optimális, normális kereskedőnél 230 körül van az ára. Ennél olcsóbban meg már van Samsung S1 FE, ami rengeteg tényezőben jobb, mint egy 3 éves iPhone modell.

Bár én lehet, hogy megkérdezném a gyerekeket is, hogy mit akarnak.


Plusz esetleg érdemes lehet ezt átfutnod:

[link]


Lődd be, hogy te milyen árkategóriában szeretnél vásárolni és olvasd el az arra vonatkozó részt, alul lehet lapozni.

2022. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

iPhone 11 még tökéletes.

Nekem Xs Max-om van, jó ha egy hónapban 1x beakad, akkor is csak pár mp és jó lesz.

De ha már 11 akkor inkább Pro/Pro Max

2022. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%

6


Xs?

Nekem a céges telefonom 8-as és tökéletesen működik. Xs is van itthon valamelyik fiókban, csak össze van törve. Bekapcsolom, ugyanúgy futna az is. Az 5 éves Samsungom meg az internetet nem nyitja meg 5 percen belül. :D

2022. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen és még valami eszembe jutott: a mobilarénás cikknél csak idei telefonokat említenek, de ők is megemlítik: sokszor jobb vétel ezeknél egy tavalyi modell.


Bár én továbbra is javasolnám, hogy megkérdezhetnéd a gyerkőcöket. Ezzel elvész a meglepetés, de nem lesz csalódás sem... (Mondjuk én 13 vagy 16 évesen a bokámat lef..stam volna, ha egy kb. átlag havi fizuba kerülő telefont kaptam volna.)

2022. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%

#4:

5let?

.auchan így írtam régen én is.

2022. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Instához meg Facebookhoz (szinte) új iPhone egy gyereknek??
2022. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!