Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehetne kezdeni a Samung...

Mit lehetne kezdeni a Samung Galaxy Tab A 10.1 tablettel frissítés híján?

Figyelt kérdés

2016-os készülék, ám nagyon szuper kis darab, nekem 2018 óta van meg, de sajnálatos módon nem kap már frissítéseket. Érdekelne, hogy mit lehetne tenni, hogy ne kelljen kukázni, hiszen egyrészt kiváló állapotban van, másrészt nem 20 éves készülék.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2023. jan. 3. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El lehet adni. Még ha jó is volt egyszer, elavult manapság. Használd vagy add el.
2023. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha nem vagy technikai analfabéta, nézelődj:

[link]

2023. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer fut rajta? Úgy értem melyik Android főverzió?
2023. jan. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem pont ilyen van ,most is ilyenről írok engem nem ėrdekel hogy nincs tåmogatås rá már mert csak netezek filmet nėzek meg nyelvtanulos applikåciot hasznålok rajta mást már nem. mert nem bírja .
2023. jan. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nincs rá frissítés, még nem kell kidobni. Azt kell eldönteni, hogy kell-e neked olyan app, ami emiatt nem megy rajta, ha ilyet nem használsz, akkor semmi gond nincs vele.
2023. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 8.1.0-es Andrid
2023. jan. 4. 19:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! #2: Köszi a linket átbogarászom.
2023. jan. 4. 19:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A 8.1 még teljesen használható.
2023. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!