Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Android mobiltelefon...

P. Tibor kérdése:

Az Android mobiltelefon Wireless webcameraként is kikapcsol 1 perc múlva?

Figyelt kérdés
A Huawei mobilom video felvétel állásban kb egy perc inaktivitás után lekapcsol, és csak a képernyőt megérintve éled fel újra. Vajon webkameraként is lekapcsolna? (DroidCam webcam és Client). Nem szeretném "potyára" felinstallálni ezt a két szoftvert:-((

2023. jan. 4. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a szoftver felinstallálása kb. 2 percig tart, szóval szerintem inkább installáljad fel, ahelyett, hogy keressünk neked egy pont megegyező telefont és kipróbáljuk mi.


Amúgy szerintem nem lesz gond ettől még a felvétellel. Minden telefon lezárja a kijelzőt x másodperc tétlenség után. Ez egyébként átállítható, sőt teljesen ki is kapcsolható, de nem ajánlott.

2023. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van, felinstalláltam, nem kapcsolt ki 30 perc után sem. Amúgy az én Huawei Nova 2 telefonomat max 10 percre lehet beállítani inaktív kikapcsolás ellen, de véglegesen nem lehet kikapcsolni (ezzel már több üveg sört nyertem lelkes unokáimtól: - Add ide nappapa, majd én megcsinálom!:-( )

Eddig 18-an próbálkoztak (nem csak az unokák!)

Mi emberek sokszor feltételezzük valamiről, hogy úgy van ahogy mi gondoljuk, és nehezen nyugszunk bele, ha valaki mást mond. Én már sokat leadtam ebből, legfeljebb annyit kérdezek (ha járatlannak vélem az illetőt), hogy "Megnézhetem?".

A felinstallálás nem két perc volt, hanem három, mivel pórias fiókomba csak Admin jelszóval lehetett elindítani az installálást. De ezek után csak Adminból volt elérhető a program, kiskukacJancsi fiókból nem. Ezért az Admin Asztaláról áthelyeztem az indító linket kiskukacJancsi Asztalába, azóta boldogság van.

Csak halkan jegyzem meg (ez itt irreleváns!), hogy ismerőseim 98 %-a nem hoz létre magának és/vagy családtagjainak korlátolt jogú fiókokat, és Admin alatt interneteznek éjjel-nappal. Ezzel én nem értek egyet! Én letöltök egy programot Jancsiként, majd kihúzom az UTP-t, belépek Adminba, installálok, majd vissza Jancsiba és UTP-t bedugok. Én így szoktam meg, engem ez megnyugtat.

2023. jan. 6. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!