Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan miért hiszik ,hogy ha...

Sokan miért hiszik ,hogy ha butatelefont használnak akkor nem lehet őket lehallgatni?

Figyelt kérdés
Szerintem tök mindegy hogy okostelefonod van vagy buta telefon. Szerintem ha a hivatalos szervek le akarnak hallgatni vagy meg akarnak figyelni akkor már az lényegtelen, hogy milyen telefonod van. A butatelefont esetleg a fb vagy a gugli nem tudja lehallgatni és nem kapsz reklámot.
2023. jan. 6. 22:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszik ezt sokan.

Kevesebb lehetőség van lehallgatni. Gyakorlatilag csak a beszélgetést lehet lehallgatni, meg az sms-eket megnézni.

Egy okostelefonnál sokkal-sokkal-sokkal több adatot lehet megszerezni. Ezért igyekeznek nem ilyeneket használni a védett személyek.

2023. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem kérdés, ha butát használsz akkor csak maga a hívás lehalgatható és az üzenet lesz megtekinthető felsőbb szervek számára, viszont az okostelefonoknál az első bekapcsolás és beállítások után már hozzáférnek MINDEN adatodhoz az eszközödön, amint csatlakoztál az internethez, és ehhez nem kell olyan "egzotikus" szolgáltatást igénybe venned mint a facebook
2023. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
#2: a cellaadatokból a pozíciód is követhető, még ha nem is olyan egyszerűen.
2023. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a gond, hogy a titkosszolgálatok hallgatnak le. Ha õk akarnak, megoldják ùgy is, h nincs telefonom.


Az a gond, hogy okostelefonokat többé-kevésbé bàrmi jöttment lehallgathatja.

2023. jan. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
#3 Ebben is jobbak a régi telefonok, a 2G tornyok lényegesebben nagyobb területet fednek le, ezért több cella információi alapján is nagyobb a célpont lehetséges területe.
2023. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
sokan ? hatan ?
2023. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem foglalkoznak ezzel annyira...


"Az a gond, hogy okostelefonokat többé-kevésbé bàrmi jöttment lehallgathatja."

Szerintem ezt indokolni is kellene.

2023. jan. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Az átlag ember aki attól parázik, hogy lehallgatják az szimplán paranoiás. Ha nem csinált semmi olyan dolgot ami miatt a hatóságok érdeklődési körébe kerülne akkor kutya nem fog vele foglalkozni, egyik hatóság sem áll neki szórakozásból azt hallgatni, hogy Béla felhívta kétszer a feleségét meg egyszer a szeretőjét.
2023. jan. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

"Az a gond, hogy okostelefonokat többé-kevésbé bàrmi jöttment lehallgathatja."

Szerintem ezt indokolni is kellene.


Megírták a facen, az nem elég hiteles? :)

2023. jan. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

"Megírták a facen, az nem elég hiteles? :)"

Haha, közösségi oldalak kontra hitelesség...

2023. jan. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!