Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg kevés a 128 giga...

Tényleg kevés a 128 giga tárhely az iPhone-on? Egy tesztben olvastam, hogy hamar megtelik.

Figyelt kérdés

Andoridról akarok iOs-ra váltani, és a mostani telefonom 3,5 éves, szintén 128 gigás, tele videókkal és képekkel meg minden alkalmazással, de még így is van 35 giga szabad helyem.


iPhone esetében mégsem lenne elég a 128 giga, vagy miért írták a tesztben, hogy hamar megtelik?


2023. jan. 8. 14:07
 1/8 Reaper971 válasza:
100%
Szia, én pár éve iPhone XS-t használtok, ami 64 gigás. Van a telefonom pár ezer kép, meg valamennyi videó, applikációk, játékok (amivel már nem is játszom, de sose voltam hely szűkében, így nem kellett letöröljem őket). így is van 15-20 giga szabad helyem. Ha nem akarsz a telefonodon több ezer 4k-s képet, videót, filmet tárolni, akkor a 128 szerintem bőven elég lehet iOS-en is.
2023. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 85 gb van használatban a 128-ból, 13.811 fotó, 1021 videó, meg 56 app. (Plusz ugye amik alapból a telefonon vannak, meg a rendszeradatok(12,79 GB), meg az ios (7,95 GB) )
2023. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha most van elég helyed, akkor IPhone-on is bőven lesz. Attól függ, hogy mire használod azt a 128 gigát. Van, akinek 1 TB hely is kevés. A tárhelyigényt nem tesztekből kell felmérni, hanem saját felhasználási mód, és tapasztalatok alapján.

2023. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

minnél előrébb megyünk annál több memória kell,

volt mikor 1 GB is sok volt

2023. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk néha törölni kellene.. mert kétlem hogy valaha is nézegetni fogod a 13 000 képet és 1000+ videót. És akkor lenne rajta hely annak aminek kell.
2023. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. Van rajta még 43 gb szabad hely, ami kb soha nem fog betelni, mert folyamatosan törölve vannak a képek, videók, és nem használt alkalmazások. :D

Szóval nekem továbbra is bőven elég a 128 gb még a majdnem 14 ezer képemmel, és társaival is.

2023. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen tesztben írta és kicsoda? Lenne hozzá pár keresetlen szavam...

Lehet neki mint vloggernek, bloggernek aki 4k60fps-ben videózik naphosszat kevés.

Átlag felhasználásra elég.

Oda kell figyelni néha, mert némelyik app tud csodákat művelni. A tiktok például nagyon sokat meg tud enni.

2023. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6# tehát ha 80GB-os lenne a mobil, akkor már rég betelt volna nálad a mem?

vagy akkor 60GB-ig tárolnád és lenne 20GB üres ??

2023. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!