Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért használja az én bankszám...

Miért használja az én bankszámlám barátnöm iPhoneja?

Figyelt kérdés

Vettünk egy új iphonet, hogy minden felkerüljön iCloudba vettünk tárhelyet is. Saját magamnak évek óta van, Apple pay stb be van állítva az én telefonomon.

Barátnömén 1x fizettünk vele az Applenek, mivel nem használt akkoriban bankszámlát. A beállításokban nem látni a számlám, de a tárhely vásárlásakor az enyémröl vonta le az összeget, pedig az ö számlája van megadva.. hogy lehet az, hogy (legalábbis én) sehol sem találom az adataim mégis az én számlám használja az Apple fizetésre?!



2023. jan. 2. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
elég egyszer kézbe venni a kártyát, 16 számot meglehet jegyezni és csak egy fordítás, meg is van CV kód.
2023. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eltárolta a telefonja a kártyádat, azt tekinti alapértelmezetten a fizetési kártyának...
2023. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a saját kártyája a vésztartalék, akkor használja azt, ha a tiéd lemerül.
2023. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha engedett tárhelyet vásárolni, akkor meg volt adva fizetési mód. Te magad írod, hogy a te kártyáddal vásároltátok meg a tárhelyet, tehát te magad adtad meg az adataidat. Ez lett az elsődleges fizetési mód (nem is volt másik)

Attól, hogy ő is beállított egy fizetési módot, még a te Apple Pay-ed maradt az elsődleges.

Az ő telefonján: Beállítások -› Legfelül AppleID -› Fizetés és szállítás éd itt töröld ki a te kártyádat.

2023. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
A barátnőd törölje ki a telefonjából az alkalmazást, és telepítse újra, akkor az új megadásnál már adja meg a saját számlaadatait!
2023. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen én adtam meg az adataim évekkel korábban ezek szerint akkor elmentette és nem töröltük pedig úgy rémlett. Na mindegy nem gond, csak furcsáltam. Köszi.
2023. jan. 2. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Sőt ha egy másik telefont vesz azon is rajta lesz, mert a vásárlási mód az AppleID-hez tartozik nen a készülékhez.

Csak óvatosan az adatok megadásával!

Ha összevesztek és van annyi esze, akkor az összes lóvédat el tudja vásárolni applikációkra :D

2023. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!