Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » +2giga RAM megéri a plusz 15...

+2giga RAM megéri a plusz 15 ezer forintot? Xiaomi Redmi Note 11-et akarok vásárolni míg az egyik 4 a másik 6 gb rammal rendelkezik, annyival jobb lenne 6gb rammal? Megéri?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 02:46
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

A ram semmit nem fog változtatni a gyorsaságán és az erején. Az antutu benchmarkokat kell nézni ha erősebb telefont akarsz a kezedben látni. Nekem 6gb Redmi note 9 pro-m van, és elég erős. A cod mobile és a dead by daylight is simán elfut rajta. Én biztos a 6gb ramosat venném.

[link]

2023. jan. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Valamit benéztél, 7000 ft a különbség pl. árukeresőn, annyit megér, ugyanis nekem a 4gb folyton újratölt. Még ha csak 1 alkalmazás fut a háttérben akkor is.
2023. jan. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Isten őrizz, hogy benchmark alapján vegyen valaki telefont. Abból síráson kívül más nem lesz.


Kérdező: Jelen esetben simán megéri. A 4 GB RAM is elég alap használatra, de azért ma már jobb ha 6 GB alatt nem veszel új telefont. Különösen igaz ez a MIUI esetén, ami a Xiaomi telefonokon fut, mivel az egész tárhelyhez és memóriához való hozzáállásuk borzasztó.

2023. jan. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2023. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
4 giga rammal nem szabad (androidos) telefont venni. A 6 viszont egy nagyon optimális méret.
2023. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
#2 Akkor nálad valami nagyon rosszul van optimalizálva. Egy korábbi telefonon köszöni, nagyon jól elvan 3GB RAMmal, Android 10 rendszerrel.
2023. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Android 12 most jött ki, lehet hogy még nem volt idejük rendberakni a memória kezelést. El van ez is 4 gb-vel, csak folyton újratölt, ha átváltok másik alkalmazásra.
2023. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4GB ram manapság már csak a belépő szint, nem rossz, de úgymond csak elvan vele a telefon, komolyabb használatra kevés lenne, 6 GB viszont teljesen átlagos! 15 ezer Ft különbség pedig már egy 60-100 ezer Ft közti telefonnál sem egetrengető, szóval szerintem igen, mindenképp megéri!

Viszont attól is nagyban függ, hogy hol vennéd, illetve hogy jár-e érte nagyobb tárhely is! Ram/tárhely variánsból itthon 3 kapható, ezek pedig a neten legolcsóbban:


4/64 GB : 65 490 Ft-tól

4/128 GB : 72 780 Ft-tól

6/128 GB : 79 600 Ft-tól

2023. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!