Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok 5 maximimum 5,5...

Ajánlanátok 5 maximimum 5,5 colos telefonokat?

Figyelt kérdés
Huawei p smart 2019 nél jobbat. Most az van a férjemnek de egy ideje már törött képernyővel használja és szeretnék neki venni szülinapjára. Lehetőleg 100.000 forint alatt. Köszönöm 😊

#okostelefon #5,5 col
2023. jan. 12. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Xiamo Redmi Note 11?
2023. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
6,4 és 6,8 inch be találtam kisebb kéne. A márkától nem kell félni? Úgy értem a xiaomo úgymond még se egy Samsung vagy Huawei...
2023. jan. 12. 16:17
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Évek óta ritka az ilyen (androidos) telefon, főleg a középkategóriában. A képátló helyett célszerű szélességben gondolkodni, ez kb. 65-70 mm-nek felel meg. Itt vannak a mostani modellek: [link]
2023. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Samsung Galaxy XCover 5 az egyedüli 6" alatt, amit látok, de az semmit nem tud, ami egy mai telefontól elvárható lenne. A többi noname márka. Szerintem a Xiaomi-val jobban járna. Ha nem tetszik a Xiaomi, akkor esetleg Samsung A32, de az is 6.3". Manapság már nincs igény 5"-os telefonokra, így jót nem is lehet kapni abban a kategóriában.


[link]

2023. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem ismerem így ajánlani sem tudom, de egy ideje már szemezek vele:

UNIHERTZ Atom XL

2023. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Most nézem a fenti linken, hogy az említett telefon 6,21" képátlójú, és 73,4 mm széles, így már sokkal nagyobb lenne a választék. Ő említette, hogy túl nagy?

[link]

2023. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ő mondta hogy nagy mert a munkahelyen nem fér el rendesen a zsebébe. De amúgy én sem találok 6 alatt normálisat. Nekem 6os van amikor vettem akkor mondta hogy nagy neki nem kéne. De lehet megpróbálom aztán maximum vissza viszem. De 6nál nagyobbnak biztos nem örülne.
2023. jan. 12. 22:34
 8/13 anonim ***** válasza:
A lepontozóktól kérném, hogy akkor ajánljanak 5"-os telefont!!! Én kiszálltam ebből a témából, kár volt választ írnom. Sajnálom a kérdezőt, hogy ilyen alattamos trükkökkel vezetik félre.
2023. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

“Igen ő mondta hogy nagy mert a munkahelyen nem fér el rendesen a zsebébe.”

Lehet, kérdező, csak épp a férjed is azt nem veszi figyelembe, hogy a mai telefonoknak azért olyan nagy a kijelzőjük, mert nincs olyan vastag keret (káva), hanem a kijelző kitölti az egész előlapot! Így célszerűbb lenne a telefon külső méreteit nézni inkább (szélesség és hosszúság), hogy mekkora lenne Neki az ideális!

2023. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy gáz hogy nem adnak ki normális márkák 5col telefont. Nekem férfiként nagy kezem van, és az 5 col nagy. Zsebben alig fér el.


Oké átlag trend ma 6-7 col. Meddig mennek el? 10 colig? azt lógassam a nyakamban? vagy vegyem a hátamra?


Tiszta nem normálisak.

2023. jan. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!