Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 Pro 2023-ban?

IPhone 11 Pro 2023-ban?

Figyelt kérdés

Ez a modell tetszik a legeslegjobban és méretre is tökéletes számomra.

Minimum 3-4 évre szeretnék telefont tervezni és nemtudom, hogy jó ötlet e ez a készülék hisz nem mai darab.


Ami még szóba jöhet mint Iphone, az a 12 Pro ami persze drágább és egy kicsit újabb is; DE mint dizájnra mint méretre messze nem olyan vonzó számomra mint a 11 Pro.

Röviden és tömören a 11 Pro kinézete és mérete miatt nemtudok dönteni, hogy melyik készülék legyen és hát nem szeretném azt hogy a külső elvakítson, ezért kíváncsi vagyok más emberek veleményeire/tapasztalataira.

(12 Pro-nál drágább modellre már nem szeretnék költeni)



(Egy Samsung Galaxy A40ről szeretnék váltani első sorban az IOS miatt, azelőtt egy iPhone 6om volt)



2023. jan. 18. 16:25
A kérdező szavazást indított:
IPhone 11 Pro
IPhone 12 Pro
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3-4 évre tervezel, akkor az 5G-vel már azért számolni kell, amit a 11-es széria nem tud. Én egy 13 minit megfontolnék a helyedben. Méretben olyasmi mint a 11 Pro (alig kisebb a kijelző), de két generációval újabb a vas.
2023. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
17%

igazából a 11 pro és a sima 13 kb ugyanaz, a jobb kamera nélkül. én is 11 pro-t akartam, de annál újabb kéne, a 12 széria hardveresen szarabb mint a 11, de a 13 szériában már a sima 13-ban is OLED van és viszonylag nagy akku, szóval tuti befutó.

mondjuk én használtan néztem, 250ezertől indulnak a patika 13-ak.

2023. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!