Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírus van a telefonomon?

Vírus van a telefonomon?

Figyelt kérdés
A Facebook profilom adatlapján a "Követés" (tehát a személyek,oldalak, szolgáltatások, amiknek kedvelem vagy követem az oldalát) résznél észrevettem, hogy olyan oldalak is ott vannak,amiket nem is követek, mégcsak nem is láttam azokat soha. Ezek kizárólag külföldi szolgáltatások,politikusok,zenészek,rapperek, énekesek,bloggerek oldalai. Mindegyikre rámentem, könnyű volt,mert ezek jelennek meg felül, és kikövettem őket,de ilyenkor az adatlapomon eltűnik az egész "Követés" rész,mintha nem lenne általam kedvelt oldal. Másnap visszaáll, viszont akkor újabb oldalak vannak ott, amiket nem is követek. Ez vírus,vagy mitől van ez?
2023. jan. 24. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Nincs.
2023. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%
Hm,ez érdekes. Semmi esetre sem vírus,nézd már meg,hogy honnan vagy bejelentkezve FB-re. Ha mutat gyanús tartózkodási helyet,akkor változtass azonnal jelszót,és email címet! Emailben is küld jelzést,ha belép valaki a fiókodba.
2023. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A F*szbúk gyakorlatilag ömmagában egy vírus, így a kérdésre a válasz az, hogy igen :)
2023. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

A facebook tele van ilyen és hasonló furcsaságokkal.


A kedvencem az volt, amikor letiltottam egy ismerőst, majd éjszaka jön az értesítő, hogy visszaigazolt.

(Hozzá teszem, a tiltás előtt már ismerősöm volt, és a tiltást ellenőriztem is, hogy "sikerült" - rajta volt a listán)


Igazi, ennek már több éve, személy szerint már régen megszabadultam a facebooktól és társaitól.

Azóta nincsenek "social" gondjaim

2023. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!