Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Huaweieknek rosszabb lett a...

A Huaweieknek rosszabb lett a kamerája??

Figyelt kérdés

Ez a dolog pár hónapja van így, de mostmár rettenetesen idegesít.


Volt egy Honor9-em amivel nagyon szép fotókat tudtam lőni. Sajnos már felmondta a szolgálatot, úgyhogy megkaptam apukám Huawei mate 10pro-ját. Eredetileg ennek a telefonnak a kamerája jobb mint a Honoré volt, de szerintem borzasztó csúnya képeket csinál. Ezzel a telefonnal régebben sokkal jobb fotókat lehetett lőni, legalábbis apa képei szebbek voltak mint amiket most én csinálok vele. Most lehet mondani, hogy szarul fotózok, de azért ha valamihez, ehhez eléggé érték.


Amikor ellövöm a képet akkor minden nagyon szép, tiszta a lencse, élesek a vonalak. Amikor megnézem a képet akkor az élek kissé elmosódnak, tompák a színek, és olyan mintha egy "mintás szőnyeget" néznék. Mintha le lenne butítva a fénykép.


Elméletileg még régebben jött egy frissítés a Huaweiekre és ezért van ez.


Ez igaz? Mit tudtok erről? Helyre fog állni?



2023. jan. 25. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
39%
Nem fog helyreállni, ez a huawei stratégiája sajnos
2023. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!