Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garanciában cserélték Iphone...

Garanciában cserélték Iphone 12-m , visszatölthetem rá a régi telefonom biztonsági másolatát?

Figyelt kérdés
Nem mindent töltöttem fel Icloudra mert megtelt , de mielőtt leadtam volna garanciáztatni csináltam egy biztonsági mentést és ha van rá mód szeretném rá visszatölteni

2023. jan. 27. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen!

Pont erre való a biztonsági mentés! Pont ugyanúgy fogod találni a visszaállítás után a telefonod amikor a mentést csináltad.

2023. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor is ha egy teljesen új telefont kaptam? Nem volt javítható
2023. jan. 27. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen!

Rádugod iTunesra és rányomsz az iPhone visszaállítására és kiválasztod a biztonsági mentést.

Sőőőt! Ezt a mentést egy másik fajta iPhonera is visszaállíthatod. Egy 11-re, 12-re, vagy 14 Pro Maxra is feltehetnéd!

2023. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült !! :D
2023. jan. 27. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 13 mini volt! Csináltam róla egy biztonsági másolatot, és vettem egy iPhone 14 Plust. Az újonnan vásárolt iPhone 14 Plust, a 13 mini biztonsági másolatából állítottam úgy mond helyre a 14 pluson. És ennyi volt. A 14 Pluson is ugyan azok az appok és ugyan azon be állítások vannak. Ez ilyen egyszerű.
2023. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!