Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek égő, 2023,-ban ha...

Szerintetek égő, 2023,-ban ha nyomógombos telefont használok? ez nem anyagi okok miatt van, csal imádom a nyomós telókat.

Figyelt kérdés
A csajok így gondolom szegénynek néznek.

#2023, telefon.
2023. jan. 28. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyat használj, amilyen neked jó. Hogy ki mit gondol, az az ő baja.
2023. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én most vettem hagyományos, kézi videojátékot 😊 kis nosztalgia.

2023. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szirty ***** válasza:
100%

"A csajok így gondolom szegénynek néznek."


Törődj inkább azzal amilyen vagy. Ne azzal aminek néznek.

2023. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"A csajok így gondolom szegénynek néznek." Legalább időben lekopnak a pénzéhesek. Mi ezzel a baj?
2023. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

így tényleg kitudom szűrni majd a pénzre hajtó csajokat. :)

2023. jan. 28. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs is szükséged semmilyen mobilalkalmazásra? Online jegyvásárlás, Messenger, stb. nem kell?
2023. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem. :)

nem vagyok facebook mániás.

jegyet meg nem online szoktam venni.

igazából volt okos telefonom, de az aksi hihetetlen gyorsan merült, kb 2 óra hosszát bírta, megjegyzem új telefon volt, így elment a kedvem az okostelefonok világától. :)

2023. jan. 28. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor valami elég rossz telefon lehetett de azért megértem
2023. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó dolog amúgy az okostelefon, pl. máv alkalmazással olcsóbban tudsz vonatjegyet venni. Én is sokáig alig használtam valamire az okostelót, nemrég jöttem rá, mennyi jó dolgot lehet vele csinálni. Csak mert rossz aksisat fogtál ki, nem kell lemondanod róla. Nyilván annak is van előnye, ha nem használsz ilyen telefont, pl. nem azt bámulod állandóan, mint sokan. De az okostelefont is lehet okosan használni, szó szerint, csak arra, amire feltétlen kell és hasznos. Én pl. a Facebookot sosem nézem vele. De nyilván a te döntésed, csak leírtam a véleményem.
2023. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2023. jan. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!