Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi Note10S: Beállítok egy...

Redmi Note10S: Beállítok egy témát, egy hátteret, mindent mentek, be is teszi, de pár óra vagy 1-2 nap után visszaáll egy gagyi rózsaszín háttérre. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 18:53
 1/6 anonim válasza:
0%
Rosszul csinálod, okostóni.
2023. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1: Ez így nem segítség, pláne nem, hogy minősíted.
2023. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak 1 konkrét témánál csinálja?
2023. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, eddig csak eggyel próbáltam. Amikor vettem a telót, az első pár hónapban rendben volt, aztán magától átváltott erre az alap témára. Lehet valami frissítése volt?


Az előző telóm egy note 5 pro volt, nem redmi. Azon 2015ben beállítottam egy témát és most is az van rajta.

2023. jan. 30. 21:16
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 Akkor tanul a gyermek, ha kérdez, igaz?😃
2023. jan. 30. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
A Xiaomi szoftveres téren egy rémálom gyakorlatilag, millió hibalehetőséggel. Nagy valószínűséggel szoftverhiba miatt képtelen a téma tartós módosítására, így csak egy készülékcsere tudná megoldani a problémát. (Természeresen nem egy másik, bármilyen Xiaomi készülékre :D)
2023. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!