Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Látom valahogy, hogy letiltott...

Látom valahogy, hogy letiltotta azt, hogy írhassak neki Messengeren? Vagy csak úgy tudom meg ha írok neki és akkor ír ki valamit?

Figyelt kérdés

Facebookon az ismerősöm az illető ez biztos.

De most feleslegesen nem akarok neki üzenetet küldeni, csak kideríteni, hogy le vagyok-e neki tiltva messengeren vagy nem?!


Sosem látom hogy elérhető lenne az állapota egyébként, eddig néha láttam, hogy fent volt, de egyébként semmit nem ír ki. Már napok óta azt sem látom, hogy néha elérhető,

Régebben volt már, h letiltott az üzrnetküldést.



2023. febr. 10. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren alkalmazásban, meg tudod nézni, ahoz nem kell üzenetet küldeni neki, simán Messenger/ üzenetküldés/ és már írja is hogy le vagy e tiltva vagy sem
2023. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha le vagyok tiltva mit ír ki?
2023. febr. 10. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz neki írni sem, nem csak elküldeni nem tudod. Én nem vagyok letiltva, én tiltottam, egy szürke vastag sáv van ott, ahol előtte beírtam az üzenetet, és abban van hogy "nem tudsz neki üzenetet küldeni", alatta meg hogy feloldás. Ennyi.
2023. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Az is lehet, hogy korlátozva vagy. Akkor ugyanúgy nem látod, hogy fent lenne.

Én is korlátoztam valakit, tud üzenetet írni. Viszont nem látja, hogy mikor voltam/vagyok fent és én sem látom, hogy ő mikor. Nem látja, ha elolvastam az üzenetét.

2023. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha néha látom mikor van fent akkor is korlátozva lehetek?
2023. márc. 1. 00:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az van ,hogy csak ritkán lép fel mert van egy másik facebookja ahová gyakrabban lép fel. Én ezt gondolom.
2023. márc. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
55%
Nem fogsz tudni neki írni.
2023. márc. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nézd meg hogy át tudod-e állítani a chat hátterét, vagy a becenevet. Ha nem, akkor tiltva vagy.

Vagy próbálj visszavonni valamit amit írtál. Ha nem engedi, letiltott.

2023. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!