Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék tárhelyet...

Hogyan tudnék tárhelyet felszabadítani win mobile 6.5 rendszerű telefonomon?

Figyelt kérdés
Nem a programok eltávolítására gondolok, mert csak a gyáriak vannak fent, a többi a mem.kártyán van. Szóval mit tudnék törölni a(C:)-ről a cooky-kon és a history-n kívül (mert az már meg volt, és így is csak 7 mega szabad helyen van :S)úgy, hogy azzal nem okozok kárt a rendszernek? Mert szerintem a marketplace elég sok ideiglenes fájlt rak a C-re és nem törli azokat, mert ha felrakok onnan 1 progit akkor kevesebb lesz a hely a C-n de ez lehet az application data miatt is szerintem. Viszont ha letörlön a programot kevesebb lesz a hely mint mielőtt felraktam. Légyszi segítsetek mert mindig figyelmeztet, hogy kritikusan kevés a memória :S (és ezt a c-re érti és nem a ram-ra szerintem mert azt mondja, hogy nem fog tudni üzeneteket fogadni meg stb).!
2010. okt. 4. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyomj egy soft resetet..
2010. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok de nekem nem a ram felszabadítása és a futó alkalmazások bezárása (amiket esetleg a task managerek se kezelnek) a lényeg,hanem a rom-ról akarok törölni. De azért köszi :D
2010. okt. 4. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Setting_ system_ remove program...

Attól tartok kevered a tárolóhelyek jelét, fogalmát..

Ezzel a FlashRom-ból tudsz törölni.

2010. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az lehet, és ezért bocs, am úgy értettem, hogy pl a windows mappából mit tudok törölni úgy h nem okozok kárt.
2010. okt. 4. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:

Megteheted, ha ismered a Windows rejtelmeit, de én nem ajánlanám.

Könnyen lehet levélnehezéket gyártani kedvencünkből, igaz onnan már nem romlik tovább...

Akkor nyomj egy HardResetet, és lesz egy szűz készüléked. De előtte ments le mindent, mert minden elvész...

Sok készüléknél az újratelepedés során tiltani lehet az Extra alkalmazások települését, amelyikre szükség van, azt külön-külön fel lehet tenni...

2010. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz. Miért nem nyomsz bele egy SD/?/ kártyát és tárolandókat oda rakod, akkor nincs ez a gondod. Nekem évek óta PDA-m van /amivel lehet telefonálni/ lehet rajta ROMot cserélni, volt rajta vagy 20 féle, azt rakok fel amit akarok a lehetőségek határain belül...
2010. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a mentéshez mit ajánlanátok? Az SPB backup-ja jó erre a célra? mert mentéssel még nem foglalkoztam Vagy ez hogy működik szal be lehet állítani külön tárhelyenként? Mert omnia 2-m van és úgy oldották meg hogy van 1 tárhely amin a win van meg bele tettek egy 2 gigás my storage nevű tárhelyet + van mem.kari (az előző asus a696-omnál nem így volt hanem csak simán a belső memória és a kártya) Hard resetnél visszaállítja a "my storage"-et is?
2010. okt. 4. 22:52
 8/11 A kérdező kommentje:
viszont az a bajom hogy én semmit nem tárolok a telefonmemóriában ,többször is átnéztem de csak a gyári programok vannak amiket persze nem tudok törölni és átrakni a kártyára (pl youtube meg hasonlók de ezekre szükségem van). Tehát azt nem értem hogy, hogy lehet ennyite kevés az az 500 valahány megás rom. És ezért gyanakszom arra hogy más programok oda mentik a cuccaikat.
2010. okt. 4. 22:56
 9/11 A kérdező kommentje:
ennyire*
2010. okt. 4. 22:56
 10/11 A kérdező kommentje:
pl az spb keyboard és a mobile shell is csinált mappát a program files-ba pedig én a kártyára telepítettem őket. És a mobile shell a háttérképeit is ebbe a mappába menti amit már egyszer sikerült átállítanom, csak elfelejtettem hogy hol..
2010. okt. 4. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!