Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok felszabadítani egy...

Hogy tudok felszabadítani egy kis helyet a HTC desire telefonomon?

Figyelt kérdés

Van egy htc desire telefonom, és nincs már rajta csak 2 mb szabad hely a 150-ből. Pedig nincs rajta semmilyen alkalmazás. VAn már app2SD programom is de az se segített.

Kitöröltem a cache size-ot de attól se lett kevesebb helymm, úgyhogy kérlek segítsetek, mert már a képeket sem tudom megnézni rajta:(


2011. jan. 23. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

2.2-es android esetén szinte mindent át tudsz mozgatni a kártyára, szóval marha sok alkalmazásod lehet ha ez mind betelt. Javaslom töröld le azt amit már nem hadználsz.

Ha meg 2.1es rendszert használsz frissíts 2.2-re. Ja és az app2sd script csak rootolt telón magy és kell neki ext3 partíció a memóriakártyán'

2011. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent átraktam az sd-re, amit nem lehetett az kb 30 mb mindennel együtt. Rootolni nem tudok, mert akkor a garanciám elveszik.
2011. jan. 23. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj egy factory resetet.
2011. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, az egészet reseteltem:D

De már így is csak 76 mb van

2011. jan. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!