Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a bajuk az embereknek a...

Mi a bajuk az embereknek a nyomógombos telefonokkal? bővebben lent.

Figyelt kérdés

Miért nézik le az emberek, akik nyomógombos telót vesznek elő?

azt hiszik nincs pénze tapi telóra?

az nem jut eszükbe, hogy vannak akiknek ezek felelnek meg?



#Nyomógombos, vs tapi teló
2023. febr. 12. 10:27
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
94%
Ki nez le kit emiatt?
2023. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
90%
Én azokat nézem le, akik olyan szavakat használnak, mint "tapi teló"
2023. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Oké, mondjuk okos telónak akkor. :)

pedig a poén hogy a nyomógombos telóm, többet tud mint az okos telóm. :)

2023. febr. 12. 10:38
 4/59 anonim ***** válasza:
87%
Na és miben tud többet, sorold fel. Talán még veszek is egy olyat.
2023. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
87%

Én nem nézek le senkit, magánügyed, hogy milyen eszközöket használsz.

Azt viszont nehezen hiszem, hogy bármilyen nyomógombos - vagy akár tárcsás - telefon többet tud, mint egy átlag okostelefon.

Az okosteló ugyanis nem telefon. Az egy multifunkcionális eszköz, ami kivált egy csomó egyéb eszközt, amit amúgy magamnál kéne hordjak: fényképezőgép, számológép, zenelejátszó, jegyzettömb, hangfelvevő, könyv, szótár, kvarcjáték, térkép - és most még csak olyasmiket soroltam, amik mindennapos használati tárgyak, semmi speciális.

2023. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
94%

velem is volt már ilyen. elővettem a nyomógombos telóm és elkeztek nevetni.

Lenne pénzem okostelefonra , kezelni is tudnám de nekem telefonálásra tökéletesen megfelel a nyomógombos meg zenehallgatásra .. netezni meg otthon szoktam a gépemen.

2023. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
37%
am én is láttam már modernebb nyomógombos telefont(30 ezer felett) amin volt internet fb, óra, jegyzettömb játék, fényképező, jó kamera, gps.
2023. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is elment sokáig, de be kellett látni, hogy egy már elavultnak számító okostelefonnal többre megyek.

Automatikusan rögzíti a beszélgetéseket, kapcsolódik az autó kihangosítójához, csupán attól, hogy beindítom a motort.

Meg a GPS is jól jön néha.

Netezni inkább otthon szoktam, de főleg utóbbi időben a mobil netezés is kapóra jött.

2023. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan, milyen nyomógombosod van, ami többet tud, mint az érintős?😂
2023. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
85%

"netezni meg otthon szoktam a gépemen"

Te. Ha ez neked elég, akkor ne hagyd, hogy bárki beleszóljon.

Más viszont más szokásokkal bír, ezt is tudomásul kell venni.

Én például szeretem az emailjeimet azonnal megkapni, nem csak este, otthon nekiülni végignyálazni őket, mikor már inkább a családommal tölteném az időt.

Meg aztán ha valaminek utána kell néznem, nem kell betelefonálni az irodába, hogy skacok nézzétek már meg nekem inteneten hogy - ott van kéznél, rákeresek, egyből megvan az információ.

Ha valakinek jobb a kőbalta és barlangrajz, ám legyen. Én viszont szeretem kihasználni a modern kor adta lehetőségeket.

2023. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!