Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes várni a...

Szerintetek érdemes várni a Samsung A54-re, vagy vegyem meg inkább az A53-at?

Figyelt kérdés
Köszönöm a tanácsokat, véleményeket.
2023. febr. 12. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem várd meg az A54-et, hátha érdemesebb lesz azt megvásárolni. Mert az A53 nem lett valami erős telefon, pláne nem az A52S-el összehasonlítva.
2023. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vard meg most már igazán ki bírhato ez a pár hónap és valószínűleg jobb telefon lesz amennyire én informalodtam na meg persze a plusz egy év szoftveres támogatás se mindegy ..vagy esetleg egy s21fe használtan vagy újonnan de most eléggé fwlment az ára nekem az van elég jó szerintem de volt a szériás telom is és semmi bajom nem volt vele pedig jatszottam is vele.
2023. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. febr. 12. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ahogy néztem, előzetes specifikációk alapján az se ígérkezik hű de nagy durranásnak! Bluetooth és akksi előrelépés, kamera kicsit vissza, és abban is Exynos processzor lesz!


[link]


Amondó vagyok, igaz hogy 2 éves típus, de még mindig a legjobb közülük az A52s, én mindenképp olyat fogok venni!

2023. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megbánni. Az A52S-ben a Snapdragon szépen teszi a dolgát. Nyugodtabb vagyok, ha Snapdragon van a telefonomban.
2023. febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnézegettem az A52s-t, és úgy látom teljesen megfelel nekem. Köszönöm szépen a tanácsokat!
2023. febr. 13. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Megjegyezném, hogy Androidos vagyok, és azon belül telefonvásárlásnál nálam már ez is feltétel, hogy Snapdragon processzoros legyen, mert annak a legjobb a technológiája: energiatakarékos, mégis villámgyors, és 4-5 év után is még stabilan viszi a szoftvert - tökéletes!
2023. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A52s mellett maradtam végül.
2023. febr. 14. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!