Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple airtag tapasztalat?

Apple airtag tapasztalat?

Figyelt kérdés

Hasznalhato a valosagban?

Az erdekelne hogy ha pl lopas eseten nem teszem be eltunt modba az airtaget (akkor csipog + uzenetet kuld a legkozelebbi iphonera h elhagytam es hogy vegye fel velem a kapcsolatot) hanem hagyom, akkor siman csendben marad es meg tudom keresni barmikor, a telefonmal megnezheto a helyzete? Ugye ertheto modon ha nem elhagyom hanem ellopjak pont nem kene felhivni a figyelmet az illetonek a nyomkovetore..


2023. febr. 15. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van 4. Szerintem használhatatlan, felesleges. Sajnos.
2023. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kifejtenéd kérlek hogy miért gondolod így? 4db-on gondolkodom, motor túrához használnám a csomagokhoz + a motorhoz, elvileg bárhol van és van iphone a közelben akkor jelzi a pozícióját, meg elég pontosan odavezet ahogy néztem, mi a negatív tapasztalatod vele?
2023. febr. 16. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!