Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt valóban a Vodafon küldte? ...

Ezt valóban a Vodafon küldte? Kicsit bizonytalan vagyok.. Igaz köttem szerződést kábeles internetre velük, dr nem mondtak olyat, hogy sms-ben értesítenek nármiről, Ugy beszéltük meg, csekkes fizetés lesz , postánn!

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 17. 07:59
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A voda küldte.a csekkes havidíj ma már drágább,a neten pár kattintással lehet fizetni tehát nem tudom mi a baj ezzel.
2023. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, miert küldte,


Csekkes fizetésben egyeztünk meg,

Postán fizetem majd csekken,

2023. febr. 17. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Mert olcsóbb, lehet a szolgáltatónak is jobb a netes fizetés.

Gyorsabb-olcsóbb. Nekem a csoportos beszedési megbízás van beállítva havonta, de lehet másképpen is.

2023. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Akkor menj be a postára és fizesd be a 0 forintot.


Ha lesz konkrét összeg, kapsz majd csekket is.

2023. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja akkor is fog jönni , ha befizetem az első havit és meg kapták a befizetést ugye?
2023. febr. 17. 08:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, a voda küldte. Mi a baj vele?

Küldenek mindenről sms-t, meg emailt is.

Nekem nemrég kötötték a telekomos vezetékes netet és a megrendeléstől a bekötésig jött vagy 30 sms... már azt vártam hogy arról is jön hogy a szerlő melyik sarkon forult be éppen.

2023. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Okés értem!

Kösziszépen.

2023. febr. 17. 08:35
 8/8 A kérdező kommentje:

Én a voda kábelest vezettetem be, ez meg nem optika,


Neked gondolom a Telkom már üveg,

Ott mik az árak amúgy?

2023. febr. 17. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!