Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S23 ultrára...

Samsung galaxy S23 ultrára milyen kijelzővédő fóliát vegyek?

Figyelt kérdés
Megvettem hozzá a gyári fóliát, 2db volt a csomagban, sajnos 2/2 kuka, mivel tele volt porral a csomagolás, mindkettő alatt maradt porszem, illetve a felrakás során 2 vízszintes csík keletkezett mindkettőn, középen. Van valami ötletetek, hogy értelmes áron milyen elfogadható minőségű fóliát/üvegfóliát vehetnék rá? A 25k-t sokallom egy Whitestone-ért.

2023. febr. 17. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Szóval veszel egy 600ezres telefont, de a 25ezret sokallod fóliára?
2023. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok annyira eleresztve anyagilag, viszont fel voltam készülve rá, hogy az előző telefonom meg fogja adni magát több okból is, ezért spóroltam erre egy ideje. 4 évet kibírt a note 10-em, és én legalább ennyi időre tervezek egy telefonnal. Zárójelben megjegyezném, hogy az ez előtti Samsungokon volt gyári fólia.
2023. febr. 17. 21:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt szeretném kérdezni, hogy melyik Samsungokon volt gyári fólia?
2023. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A flagshipeken mindig is volt. Lásd S10/note10 széria, S20/S21/S22. Úgy jöttek ki a gyárból, hogy legalább egy vékony fólia volt a kijelzőn, ami a karcok ellen véd. Most ugyanezt árulják gusztustalan pénzért, rakd fel magad. Hát kösz.
2023. febr. 18. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát... S10+-om van, és előtte is mindig az S szériát képviseltem, soha egyiken sem volt használható védőfólia alapból.

Ezzel a telefonnal is úgy kezdtük anno, hogy mentünk a legközelebbi üzletbe fóliáért (olyan, amilyen, sajna erre még normális üvegfólia sem lett gyártva soha).

2023. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a note 10-emet anno úgy kaptam meg, hogy volt rajta gyári fólia. Az előző S8-amon talán nem. Viszont fórumok alapján mindeddig volt gyári fólia a flagshipeken. Nem üvegfólia, hanem egy vékony műanyag. Karcok ellen.
2023. febr. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!