Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy ISMÉT webhely nézetben...

Hogy ISMÉT webhely nézetben legyen nézhető a FACEBOOK a mobilos böngészőben mit lehet ezért tenni? Hónapokig normál nézetben nyitotta meg, tegnap óta (a weboldalon belül, de) ezt a barom mobilos nézetet hajlandó csak mutatni.Nem állítottam át semmit!

Figyelt kérdés

Még a két fenti böngészőben (most) be is állítottam, hogy NE legyen kipipálva a "megnyitás külső alkalmazásban" funkció, MÉGIS ez a balfék (ugyan weboldalon belül, de) a külső (mobilos, butított) alkalmazásos nézetben engedi csak a Face-t nézni...


Hónapokig nem volt így. Átállítva sem volt semmi.



2023. febr. 18. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Mi bajod a facebook alkalmazással, hogy inkább böngészőnézetekkel piszmogsz?
2023. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Héjj!! Mi ez a stílus?! Maga az alkalmazás a vacak, ha már mindenképpen minősítesz valamit, legalább azt minősítsd, ami érdemli! Mert az az alkalmazás tényleg gagyi.
2023. febr. 18. 20:33
 3/12 A kérdező kommentje:
Többiekhez: írjatok! Mindenképpen megoldást kell találnunk erre az irritáló (hónapokig nem is jelentkező) problémára!
2023. febr. 18. 20:35
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. febr. 18. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Állítsd be a böngésződben, hogy mindig az asztali verziót (asztali webhely) jelenítse meg.
2023. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mégsem a régi megszokottat hozza be, hanem (az alkalmazásra hajazó) "új" vackot...


Komolyan nem értem, az utóbbi időben a mobilomon ez már a második mobilos böngésző, mely MAGÁTÓL átállt erre a tök más mobilos nézetre...

2023. febr. 19. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen stílus? Nem minősítettem semmit. Megkérdeztem, hogyhogy nem jó neked az a facebookozási mód, amivel azt az emberek 99%-a használja a telefonján. Azaz mi a bajod vele. Piszmogni: bíbelődni, pepecselni, vacakolni. Szerintem ez se sértő.
2023. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"hanem (az alkalmazásra hajazó) "új" vackot..."

"MAGÁTÓL átállt erre a tök más mobilos nézetre..."

Mármint, pontosan milyen nézetre?


Egy fontos kérdés: a mobilon lévő böngésződben meg tudod nyitni az üzeneteidet, tudod használni a messenger-t?

2023. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
A facebooknál az a csoda, ha valami úgy működik, ahogy szeretnéd.
2023. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyd, közben rájött, mi az a semmi, amit nem állított el. :D
2023. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!