Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy ISMÉT webhely nézetben...

Hogy ISMÉT webhely nézetben legyen nézhető a FACEBOOK a mobilos böngészőben mit lehet ezért tenni? Hónapokig normál nézetben nyitotta meg, tegnap óta (a weboldalon belül, de) ezt a barom mobilos nézetet hajlandó csak mutatni.Nem állítottam át semmit!

Figyelt kérdés

Még a két fenti böngészőben (most) be is állítottam, hogy NE legyen kipipálva a "megnyitás külső alkalmazásban" funkció, MÉGIS ez a balfék (ugyan weboldalon belül, de) a külső (mobilos, butított) alkalmazásos nézetben engedi csak a Face-t nézni...


Hónapokig nem volt így. Átállítva sem volt semmi.



2023. febr. 18. 19:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

??? A Jupiterről rugdostak ide közénk téveszmés?


Nem jöttem rá az égvilágon semmire, a hülyeségeidet ne terjeszd már (legalább itt ne).


Továbbra is a megszokott, nem idegesítő webhelyes nézet HELYETT a weboldalon BELÜL IS MÁR a mobil-alkalmazás nézetét jeleníti meg jó pár hónapja.


De basszus ÚGY, hogy nem állítottam át a böngészőben semmit!


Egyik napról a másikra átváltott erre a hülye, zavaró, teljesen máshogy működő alkalmazás-nézetre. Nem maradt a megszokott/elvárt módon használható, azaz jobb webhelyes nézetben - a web böngészőn BELÜL.


Ez alább:


"Még a két fenti böngészőben (most) be is állítottam, hogy NE legyen kipipálva a "megnyitás külső alkalmazásban" funkció, MÉGIS ez a balfék (ugyan weboldalon belül, de) a külső (mobilos, butított) alkalmazásos nézetben engedi csak a Face-t nézni...


Hónapokig nem volt így. Átállítva sem volt semmi."


Továbbra is így van!


Szóval ne te röhögj semmin, mert nem javult meg semmi. Ok nélkül meg egyedül csak magadat nevetteted ki előttünk, ahogy most.

2023. ápr. 11. 12:19
 12/12 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.
2023. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!