Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt/van valakinek ilyen...

Volt/van valakinek ilyen kínai telefonja? Működik, jó, megéri ilyet venni?

Figyelt kérdés
Tele van a teszvesz ilyen kínai telefonokkal, sok tudással, dual sim-mel, tv adók fogadásával stb... Érdemes ilyet venni, megéri?
2008. dec. 27. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt, dual simes, tvs, mp3, nagy érintőkijelzős, jó volt meg minden, de lassu volt a szoftverje, kifelejtették róla a képnézegetős programot, usb vel lassan kommunikált, és az akkuja hamar lemerült. Mellesleg nagy, és nehéz, szerintem ne vegyél ilyet.
2008. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


ezt szeretném megvenni. nagyon jól néz ki, sokat tud és ahhoz képest olcsó. tudom hogy valószínűleg rossz döntés de akkor is nagyon tetszik és sokat tud :S :D de várom mások tapasztalatait is ha vannak!!!

2008. dec. 27. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én most rendeltem egy kinai telót az ebayről, egy picit olcsóbban ( [link] ), remélem jó lesz, de csak par het mulva tudom megkritizalni, amikor megerkezik és kiprobaltam :D

mondjuk szinte az osszes elektromos cucc "made in china", és az egyik ismerosom egy evig elt kinaban, azt mondta minden elektronikai cucc negyed meg harmadannyiba kerul, ugyhogy nem félek az alacsony ártól, de nekem az is fontos volt, hogy uj legyen, ez egy kényelmes megoldásnak tunt.

2008. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
(ja, es a 99% pozitiv feedback is meggyozo.. szerintem ha van ra lehetoseged, es ilyet szeretnel venni, akkor egybol a kereskedotol rendelj, de jó biznisz ilyet olcson venni, es ha csak tizezret ratesz az ember, mar ugy is megeri, aki eladja annak is, aki veszi annak is :D nem csoda, hogy tele van ilyennel a teszvesz) (ja, ha szetnezel pl az ebayen markas telefonnal is talalsz hasonlót)
2008. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem a vaterán nem sokkal drágábban egyet, de azzal TV-t is lehet nézni. Nagyon szép a hangja, mármint a zenék szuperjúl szólnak, a TV képe szemcsés, de lehet, hogy csak vastag a házunk fala. Nekem túl nagy és vastag, mellesleg Nokia telcsi után nem egyszerű pl. sms-t írni vele, és még telefonálni sem, mert a kártyára mentett neveket nem úgy jeleníti meg a kínai telefon. Kicsit tényleg lassú és az aksi sem bírja sokáig, de nekem 2 van hozzá, így elmegy. Viszont utazáshoz horror lenne. Én ahogy vettem, úgy próbálom tovább is adni, mert nem jött be.
2008. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
szia. vigyázz ezekkel a kinai sz...-l. föleg hogy ha előre kell kifízetni a készülék árát.én biztosan nem mennék bele.és a garancia.
2008. dec. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgasd át ezt a topicot, ez erről szól.

A 32 ezres ár horror. A sokat tud kicsit túlzás, a leírás szerint amit tud, azt egy középkategóriás bármely telefon tudja. Én a Vaterát figyeltem, egyszer úgy hirdették: felirat szerint 2 Mpixeles kamera. Megkérdezték miért így hirdeti. Őszinte volt a válasz: minden kínai duál SIM-es telefon csak VGA felbontású. de különböző hamis felbontások vannak ráírva. A magyarosítás vagy megvan, vagy siralmas a fordítás. Az akku mint előttem elmondták silány, hiába adnak kettőt. A kivitel kidolgozatlan, komolytalan. Egyedüli előny a Dual SIM, de már az is megjelent jobb kivitelben. (Nem kínai).

Egyszerűen érthetetlen, hogy valaki gondolkodóba esik 32 ezer forint kidobására egy szemétért. Pont a teszveszen, ahol pl. hamis órákat lehet a törvénnyel ellentétben hirdetni büntetlenül, szabadon.

2008. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs lemaradt a fórum linkje:

[link]

2008. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Nekem kb. 1 éve van CECT telefonom (CECT 599). 45-ért vettem. nem éri meg! Nagyon innovatív dolgok vannak benne, de használhatósága kimondottan rossz! Az érintőképernyőn ha pl. sms-t írsz, a kézírásfelismerés némely betűnél az írott nagy betűt fogadja el, némelynél az írott kisbetűt, valamint lassú is a felismerése. Ennél gyorsabb lenne képernyő-billentyűzeten a ceruzával bevinni a karaktereket, ha normálisan működne. de nem, rányomsz egy betűre a stylussal, és a 2-3-al mellett (alatta/felette) lévő ütődik be. Ha betűkről számokra vagy különleges karakterekre akarsz váltani, akkor utána hogy visszaállítsd, kb. tizenvalahány nyelvi készleten kell keresztülverekedni magad. Fényereje: szobában kielégítő, de napfénynél a legnagyobb fényerős beállításnál sem látsz szinte semmit. kamerája ok, az szép képet ad, kár, hogy nem szoktam fényképezni-kamerázni vele... A hangszórója a legjobb része nagyon szépen és hangosan, valamint tisztán szól, simán lekörözi hangerőben és tisztaságban az olcsóbb laptopokat is. (teljesen komolyan mondom, nem lódítok, nekem is hihetetlen volt! ellenben a 100 ezres mio pda-m ban egy rettenetesen gagyi hangszóró van...). A hozzá adott fülhallgató gagyi. A bloototh-a 2.0-ás, az jól működik. Ellentétben a telefonnal, ami egy idő után (kb. 5-6 óra) valamiképp nem kommunikál a gsm toronnyal, így akik engem hívnának, csak azt hallják, hogy ki van kapcsolva a telefonom. (pedig nincs! és én bárkit tudok hívni ez idő alatt is!). Ha kikapcsolom majd újra be, akkor megint hívható vagyok pár óráig. Még szerencse, hogy be lehet állítani a telefonban 3 időpontot, amikor automatikusan ki, majd automatikusan bekapcsol...


Ha rám hallgatsz, inkább ne vegyél CECT-et.

2008. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

[link]


ezt olvassad végig! rájössz hogy mennyire sz**ok ezek a "telefonok" ! Meg gondolj csak ugy bele, pl az egyik haverod elkéri és ránéz, mivan oda írva: CECT, NOKLA

szerinted mit fog szólni? kiröhög, de nagyon. inkább vegyél 20 ezer forintért egy nokia 3250-et na azzal tudsz villogni. az én iskolámba 900 gyerek jár és csak nekem van ilyen :D tudod, tekerhető az alja

2008. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!