Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt/van valakinek ilyen...

Volt/van valakinek ilyen kínai telefonja? Működik, jó, megéri ilyet venni?

Figyelt kérdés
Tele van a teszvesz ilyen kínai telefonokkal, sok tudással, dual sim-mel, tv adók fogadásával stb... Érdemes ilyet venni, megéri?
2008. dec. 27. 21:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tegnap kaptam meg a telefont, két hét alatt érkezett meg, nagyon szép, nagy kijelzős,tiszta,éles, ha HD vagy fullhd filmet nézel tökéletes a felbontás,az akkumlátora sokáig birja,Jellybeam-mel küldték pedig ics volt amikor megrendeltem szal frissitették, 5 megás kamerával rendeltem és 8 megás volt, szóval ugyanazért a pénzért jobb telefont kaptam :) nem tudom lehet -e ide linket rakni de ami nekem van az a hero 9300+ tipusu telefon, tökéletesen müködik, nem kell megijedni nyugodtan lehet rendelni, egy év cseregaranciát vállal a kinai gyártó ugy tudom,küldenek hozzá tokot, fóliát, két akkumlátort,hedsetet ami valóban gagyi nekem de csak azért mert én a bedugósat szeretem , ez pedig a régi tipusu.Szóval teljesen meg vagyok elégedve,,az androidvasar-ról rendeltem amugy. 2013-ban vagyunk, nagy a fejlődés 2008 óta, látom akkoriak a kommentek.
2013. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!