Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hét uután is lehet kihozni...

Egy hét uután is lehet kihozni telefont, hogy nem fizetek helyben semmit?

Figyelt kérdés

Tavaly januárban vettem egy előfizetéses telefont a telekomtól, akkor a készülék 25%-át kellett kifizetni helyben, a többit részletben, amit mai napig fizetek. Ezen a héten hétfőn a telekomtól vettem egy telefont megint, de mivel már nem új, hanem meglévő előfizető vagyok, semmit nem kellett fizetni most, majd részletekben kell.

Holnap lehet kihozni megint telefont a telekomtól, hogy nem fizetek helyben semmit, csak azt is részletre, vagy most egy jó időt várni kell, nem adnak?



2023. febr. 19. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem annyit amennyit akarsz, de ezekre már nem jár kedvezmény, hanem listaáron kapod.


Mivel nekik az a jó ha minél magadabb csomagot választasz amit megkötsz 1 évig vagy 2 évig a 2 évnél jár a legjobb ajánlat.


1 előfizetésre nem adnak több kedvezményes készüléket, mert akkor ők járnának rosszul.

2023. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy másik, új előfizetésre lehet csak.

Arra az előfizetésre amire egy héttel ezelőtt vettél telefont, nem lehet másikat venni részletre. Csak listaáraon.

2023. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"de mivel már nem új, hanem meglévő előfizető vagyok, semmit nem kellett fizetni most, majd részletekben kell."

Cserébe megint lekötötted magad egy évre. Azaz ha ismét kedvezményes mobilt szeretnél, meg kell várnod míg ez lejár (illetve van ahol már pár héttel előtte is lehet).

Bizonyára nem tűnt fel, de ez egy szerződés, amivel elfogadtad, hogy egy évig köteles vagy fizetni, ha nem teszed, akkor elveszíted a kedvezményeket (is), plusz kötbér lép érvénybe. A kintlevőség ha nem csökken, korlátozzák az előfizetést, aztán fel is mondják, és követeléskezelőnek adják át, akik arra szakosodtak hogy megtalálják a módját hogy megcsapoljanak valamilyen módon. És mesterien tudnak pár tíz ezres követelésből több százezreset csinálni.

De visszatérve a normál ügymenethez, ha tetszik ez a részletfizetős vásárlás, egy újabb előfizetésre szintén kaphatsz kedvezményeket.

2023. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ummmm, ebben mi is a jó? A konzum idiotizmust leszámítva?
2023. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: eladja és 2-3 napig jól él az árából.
2023. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól él az árából, amit a részletfizetéssel bőven drágábban visszafizet :D
2023. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De buták vagytok 5, és 6. Nem vagyok olyan bolond, hogy pl egy Samsung A53-ast kihozzak, aminek 170.000 az ára és eladjam 80-100 ezerért, aztán két évig részletben többet fizessek. Ilyen öngólt nem rúgok.

Édesanyámnak veszem, az más, hogy nekem meg a testvéremnek már van az én nevemen.

2023. febr. 20. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:

samsung experience store

ott is adnak részletre mobilt,

10 v. 24 havi részletre, 0% THM

0ft befizetése mellett

2023. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!