Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaphatok tanácsot? Nem tudok...

Kaphatok tanácsot? Nem tudok dönteni mobilvásárlás ügyben. Néztem magamnak a Xiaomi redmi Note 10 pro 8/256-ot ez a legolcsóbb ilyen memória méretben de van sok ugyanilyen memória méretű nem sokkal többért.

Figyelt kérdés

[link]


Sőt 200 fölött van még más is van amelyiknek még nem is 8 hanem 12 a rakja.


[link]


Ebben azok is benne vannak valamelyik még 300000 Ft os is. Egyesek azt mondják hogy a legolcsóbbat kell megvenni ebből a memória tartományuból. Mi többet ad a 89000 Ft-os helyett a 120 130 180 esetleg 200 vagy 300 ezer Ft-os?


2023. febr. 20. 05:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Én nem vennék Xiaomit, mert sok hibája van szétszórva a világban. Van, ahol a hangszóró recseg, van ahol a mikrofonnal nem jó valami, olyan is van, ahol a szoftver rossz, az értesítéseket a szigorú akkumulátor optimalizálás miatt nem küldi ki.
2023. febr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem a klónozás miatt muszáj Xiaomi munka miatt ráadásul van egy Xiaomi redmi Note 9 pro -m amivel nagyon meg vagyok elégedve csak többször leesett repedezett a hátulja a kijelzője és alul de az még nem befolyásolja és nem tudom mikor fog végül leállni a mechanikai sérülések miatt viszont most ugye ha március 31 ig veszek egy újat akkor 40000 Ft ot visszakapok...
2023. febr. 20. 06:03
 3/24 szántóvető ***** válasza:
100%
ami lényeges az a processzor erőssége.ettől függ hogy mennyire lesz gyors vagy lassú a teló.a note 10 gyengének számít ma már,érdemes jobbat venni helyette.5g-t sem tud.ezeken kívül kijelző és kamera minőség,vízállóság,sd kártya bővíthetöség,esetleg vezetéknélküli töltés,ilyenekben van még eltérés.kérdés hogy a felhasználónak mi a fontos ezek közül.
2023. febr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nekem úgy tűnik hogy a processzor csak a különbség. Illetve az 5G is de én azt hallottam hogy a hálózatok többsége ezt még nem használja ki. Rosszul tudom?

A 10 pro esetében bővíthető a memória ugyanúgy csepp álló. A kamera nekem annyira nem fontos a 9 pro val is teljesen meg vagyok elégedve. A vezeték nélküli töltés viszont úgy láttam hogy csak a Xiaomi 12 5G 8/256 -ban van, mármint 200 ezer alatt (ez 183 700 a legolcsobb) ahol a 40 ezer kedvezmény érvényesíthető ott 203 ezer.


De ha ennyiért veszek akkor máris felmerül mit az a nem sokkal drágább pl. 240 ezres. Csak ugye jelenleg nincs energiám a 200 ezer fölöttiekkel foglalkozni ígyis 15 telefon van az osszehasonlítasban.


Te mivel több mint egy hónapban van a döntésre és azért nem akarnám elkapkodni persze szívesen mennék már ma érte de inkább alaposabban körbe Járom az is egy kérdés hogy felmerülhet e más gyártó? Én úgy tudom a klónozás egyiknél se olyan teljes értékű mint a xiaomiknál.

2023. febr. 20. 06:39
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

"Sajnos nekem a klónozás miatt muszáj Xiaomi"

Bármelyik androidos telefonnal lehet klónozni, a Shelter nevű alkalmazással.

Procinál én Snapdragon 765G alá nem nagyon mennék már. Az se mai csirke, de teljesítményben - nekem - még bőven megfelelő.

2023. febr. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Vajon ez teljes értékű klónozó mert én olyanokat hallottam hogy nem az
2023. febr. 20. 07:59
 7/24 anonim ***** válasza:

Mit értesz teljes értékű alatt?

Nekem eddig bármilyen appot sikerült vele klónozni.

2023. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát nekem arról számoltak be hogy egyes appok esetében nem úgy működik mint a Xiaomin a gyári.


De nem merem kipróbálni xiaomin mert azt írja a leírás hogy xiaomin súlyos hibákat okozhat.

2023. febr. 20. 08:12
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a Xiaomi gyári hogy működik, de ha valamelyik konkrét appra vagy kíváncsi, szívesen kipróbálom, hogy működik-e.
2023. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Aki csak memóriaméret alapján vásárol az annyit is ér.
2023. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!