Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tesóm nem hazsnalta az IPhone-...

Tesóm nem hazsnalta az IPhone-ját nekem adta, de benne maradt az apple id-ja és elfelejtette a hozzá tartozó jelszót. Ha telefonoshoz beviszem megcsinálja? Ha igen b mennyiért?

Figyelt kérdés

A telefon: IPhone SE

Ios 15.7.3


2023. febr. 20. 12:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az apple id egy email cím legtöbbször, kérjen rá jelszó helyreállítást.
2023. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, Kérdező, de ugye tudod, hogy mindenki ezt szokta mondani erre a helyzetre? :D Csak itt naponta vannak ezek az "anyukámtól/tesómtól/nagybátyámtól/kutyámtól kaptam és elfelejtette a jelszavát..."-kérdések.


Ezt SEHOL nem fogják bevenni. Pláne, hogy tovább szépíted azzal, hogy ő is használtan vette, szóvak nincs papírja a telefonnak... Ugyanis persze, ha a tesód nevére lenne, és a tesód bemenne veled, akkor lehetne mit kezdeni a helyzettel, de így.


Tényleg ne haragudj, de annyira átlátszó ez, hogy aki nem ma jött le a falvédőről, annak azonnal leesik, miről van szó.

2023. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

"kutyámtól kaptam"


:))

2023. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Így jár aki a "tezsvírektő" vásárol tömött buszon beszerzett telefont.

A kerettörténet kamu, a sértődöttet meg nem kell eljátszani.

2023. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

Laptopszervizben is rendszeres volt az ilyen ügyfél.

"Kéne ehhez a laptophoz egy táp, sajnos ellopták a tápot"

Egy belemenősebb kolléga meg szokta jegyezni ilyenkor, hogy ezt fordítva gondolom, a gépet lopták el, de természetesen van hozzá táp.

A válasz ilyenkor többnyire csak néma vörösödés...

2023. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akkor mégegyszer, továbbra sem érdekel ki milyen kamunak gondolja nyilván elhiszem, hogy nem látjuk egymást nem ismerjük, mert bizonyos emberek így szereznek telefont nekem van egyébként saját telefonom, egy Samsung Galaxy A12 ami mostanában nem működik túl jól egyébként ezért arra gondoltam, hogy amit lepasszolt hozzám a tesóm azt tudnám használni hozzateszem nem vagyok túl jó iPhone ismerő nem tudom milyen használatban vagy másik opcióként arra is gondoltam hogy tovább adom de nyilván nem úgy hogy használhatatlan itt nyilván jön az megint hogy elloptam/találtam stb. és tovabbadva hasznot akarok húzni belőle de nem igazán érdekel és ezektől a válaszadóktól annyit kérek hogy ne vegyék a fáradságot arra hogy magukból kiindulva írjak a hülyeségeket ezidő alatt, amíg ezt leírna ölelte meg a kutyáját macskáját szeretteit így még hasznosnak is érezhető magát a rendes válaszokat előre is köszönöm.
2023. febr. 20. 21:51
 17/21 anonim ***** válasza:

21:51


Akkor mégegyszer csak hogy a tisztázzuk a dolgokat és a kérdező mindent is megértsen elkerülve a további idióta gondolatokat…


Ha megvan a blokk beviszed az Apple Hungary-hez - Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 78, 1055


És LEHET hogy megcsinálják



Vagy holnap munkaidőben felhívod őket és rákérdezel hogy mit tegyél

0680983435

2023. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 hagyjad szegényke csak a lopáshoz ért meg a hazudozáshoz és persze a hülyézéshez de egy szöveget már képtelen felfogni kár az ilyennel foglalkozni...
2023. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
akkor csak a memóriát kell frissíteni
2023. febr. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hívd fel az apple támogatást és tőlük kérdezd meg mi a teendő.
2023. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!