Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megszünik a Vodafon? vagy mit...

Megszünik a Vodafon? vagy mit hallottam a buszon félfüllel? Vagyis marad csak máslesz a tulaj meg a néve?

Figyelt kérdés

Ezekkel mi lessz akkor mostmár?


[link]



2023. febr. 21. 13:30
 1/9 szántóvető ***** válasza:
85%
meg nem szűnik,viszont lölőfone lesz a neve.
2023. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag úgy van, ahogy az első válaszoló írja. Más lesz a tulajdonosa. Nem fog megszűnni.
2023. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felvásárolta Lölő...
2023. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nemzeti szolgáltató lesz a neve.
2023. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És a nemzeti szolgáltató ugyan olyan szar lesz, mint most?

Akkor is másfél évet kell várni, hogy felvegye valaki a 1270-nél, vagy még többet?

2023. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tóni jót röhög azon hogy ti a voda nevéfel vagytok elfoglalva. Kötben meg már kész a terv arra hogyan fognak mindenkit megfigyelni a telefonjával...

Biztos vagyok benne hogy minden állami cégnek vodás, vagy 4iG hálózatrakell majd átállni és mindenkiről mindent tudni fognak.

2023. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Én azonnal átmentem a Telekomhoz; az sem érdekel, hogy drágább. Ez már menekülés előlük, már amennyire lehet...
2023. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
engem mår ilyen szinten nem ėrdekel ugyan van vodás feltöltökártyåm de nem hasznålom már pėnz sincs rajta . ės nem is lesz már.
2023. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szűnjön meg.
2023. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!