Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van olyan applikáció...

Androidra van olyan applikáció amíg írott szövegből MP3 filet csinál?

Figyelt kérdés
2023. febr. 24. 14:33
 1/7 Mr. V. ***** válasza:
@Voice Aloud Reader (com.hyperionics.avar): ogg és wav fájlba tud menteni a szimpla felolvasás mellett.
2023. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt pont fordítva kéne
2023. febr. 25. 11:05
 3/7 Mr. V. ***** válasza:

Androidra van olyan applikáció amíg írott szövegből MP3 filet csinál? - ezt kérdezted... tehát írott szövegből MP3 filet csinál.

Az említett program írott szövegből (TTX, PDF, DOC, stb.) ogg és wav fájlt csinál.

Nem értem akkor mi a fordított???

2023. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mór kell
2023. febr. 25. 12:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Mp3
2023. febr. 25. 12:11
 6/7 Mr. V. ***** válasza:

Írtam is, hogy rengeteg INGYENES és akár online átlakító is létezik wav/ogg-ról bármi másra. (Írott szövegből hangra már sokkal kevesebb.) Ez a program épp nem támogatja az mp3-at. Azt hittem a fő funkció a fontos, hogy szövegből hang legyen.

Én ennyit tudtam segíteni.

2023. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez is valami ♈
2023. febr. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!