Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt telefont akartam...

Használt telefont akartam venni, és megkérdeztem, hogy nem-e lesz letiltva, hogy ki van-e már fizetve az egész, erre ezt a választ kaptam, ez normális?

Figyelt kérdés

A válasz:


"Bocsi de ilyet szerintem senki nem mondott hogy nincs előfizu alatt..

Szolgáltatónál vásároltat nem fogsz találni olyat amelyik nem előfizetésre lett vásárolva!

Aki azt mondja hogy ki van fizetve a szolgáltatónál vásárolt telója az hazudik,vagy meghamisította a számlát!!

De egyébként miért lenne letiltva?

Miért gondolják az emberek hogy egy szolgáltatónál vásárolt telefon le lesz tiltva?

Szolgáltatónál nem azért vesz az ember mert csöves,hanem azért mert ott van a korlátlan kártyája és kap kb 100 ezer kedvezményt és a vételárat is 2 év alatt kell kirendezni..

Egyébként ezért is írtam a hirdetésben hogy adás-vételivel adom..

Ha a 200+ értékelés és a letiltás elleni adásvételi nem elég biztosíték akkor sajnos nem tudok mit tenni..

A haszonszerzésből kihozott telefonokat nem 1 éves korukban adják el hanem bontatlanul azonnal..

Na azokat lehet letiltják…

Az én telefonjaim nem a tiltós kategóriába tartoznak!!"


2023. febr. 24. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sejtem ki ez.


Mindenesetre soha. Mégegyszer. SOHA ne vegyél olyan telefont ami szolgálatótol van.


Max akkor ha számlával bizonyított, hogy a szerződés megszűnt, és kifizették a telefont.

2023. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak használt telefonokkal foglalkozó, megbízható webshop-ok, kapsz akár fél év garit is, inkább ilyen helyről vegyél használtat, mint "valakitől kéz alól" amiről azt se tudod milyen problémák fognak előállni, az ember pedig eltűnik.
2023. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nagyon átverős hangzása van.

Eddig minden telefonom készpénzért vettem a szolgáltatóknál, nem törlesztésre.

2023. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szolgáltatónál nem azért vesz az ember mert csöves,hanem azért mert ott van a korlátlan kártyája és kap kb 100 ezer kedvezményt és a vételárat is 2 év alatt kell kirendezni.."

Végülis csak hemzseg a használtpiac olyan "sportolókból", akik részletre vesznek egy telefont, eladják, aztán b@sszák fizetni a részleteket, a telefont meg letiltja az összes hazai szolgáltató.


Ne üzletelj ilyen emberrel. Egyébként a letiltás elleni garancia meg az adásvételi is csak seggtörlésre jó.

2023. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Bár ha sok pozitív értékelése van, az azért más.
2023. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok.


Én ismerem az emberkét, megbízható veterán Hardveraprós. Valóban 200+ értékeléssel. De személyszerint én az 1000+ pozitívastól sem veszek szolgáltatós telefont.

Nem azért mert benne nem bízok, hanem mert abban nem akitől ő vette.


Már ha persze az az illető, akire gondolok.

2023. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyet ír, attól nem kell venni még egy pohár vizet sem.

Amúgy meg lényegtelen milyen papírt ír, az csakis egy dologra alkalmas, hogy kitörölheted vele.

" a letiltás elleni adásvételi nem elég biztosíték "

A jog nem ismer ilyet.

2023. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan telefont veszek amire telik és szolgáltató független és üzletböl.
2023. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen használt kell, nagyon sok éve üzemelő, jó értékelésekkel rendelkező, használt telefonokkal foglalkozó webshop-ból vennék.
2023. febr. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
62%
Ne vegyél használt telefont. Soha.
2023. febr. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!