Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt telefont akartam...

Használt telefont akartam venni, és megkérdeztem, hogy nem-e lesz letiltva, hogy ki van-e már fizetve az egész, erre ezt a választ kaptam, ez normális?

Figyelt kérdés

A válasz:


"Bocsi de ilyet szerintem senki nem mondott hogy nincs előfizu alatt..

Szolgáltatónál vásároltat nem fogsz találni olyat amelyik nem előfizetésre lett vásárolva!

Aki azt mondja hogy ki van fizetve a szolgáltatónál vásárolt telója az hazudik,vagy meghamisította a számlát!!

De egyébként miért lenne letiltva?

Miért gondolják az emberek hogy egy szolgáltatónál vásárolt telefon le lesz tiltva?

Szolgáltatónál nem azért vesz az ember mert csöves,hanem azért mert ott van a korlátlan kártyája és kap kb 100 ezer kedvezményt és a vételárat is 2 év alatt kell kirendezni..

Egyébként ezért is írtam a hirdetésben hogy adás-vételivel adom..

Ha a 200+ értékelés és a letiltás elleni adásvételi nem elég biztosíték akkor sajnos nem tudok mit tenni..

A haszonszerzésből kihozott telefonokat nem 1 éves korukban adják el hanem bontatlanul azonnal..

Na azokat lehet letiltják…

Az én telefonjaim nem a tiltós kategóriába tartoznak!!"


2023. febr. 24. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egy szeget nem vennék az illetőtől.

Minden mondata csúsztatás.

2023. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Melyik eladó ez?
2023. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az én telefonjaim nem a tiltós kategóriába tartoznak!!""

Aki ilyen nagyüzemben adogat el telefonokat, hogy így fogalmaz, az számomra nem megbízható eladó.

2023. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!