Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány évre vesztek telefont?

Hány évre vesztek telefont?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 21:43
A kérdező szavazást indított:
1 év
2 év
3 év
4 év
5 év
5 év+
84 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak nem megy tönkre vagy nem avul el hamarabb, szeretném ha legalább 4 évig kihúzná! Az eddigi 6 telefonom közül sajnos ez kettővel sikerült csak!
2023. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%

Galaxy s7em van, ki lehet szamolni:D

Abszolut nem akad semmi meg mindig..csak hat az akksi miatt mar erik egy uj

2023. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig szoftveresen támogatva van.

Szóval iPhone-t simán 5 évig is elhasználok, kell nyilván akkumulátort cserélni de megy majd ameddig kap új IOS-t.

2023. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Amíg bírja. Ha bedöglik nem javíttatom, veszek újat. Nincsenek nagy igényeim, nekem elég egy olcsó is.
2023. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
100%
Én ugyanúgy mint 4. Amíg el nem romlik.
2023. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%
Sokra. Vállalhatatlanul belassult az okostelefonom, úgyhogy átraktam a SIM kártyám egy régi Nokiába, és vettem egy feltöltőkártyát net miatt a lassú okosba. Én nem fogok újat venni, csak mert minden frissítés után használhatatlanabb, és nem fogok 30 ezernél többet költeni egy "telefonra", amivel mindent lehet, csak éppen telefonálni nem. A mobiltelefon fő funkciója, hogy bárhol, bármikor fel tudjam hívni a 112-t, nekem nincsenek arra százezreim, hogy legyen a zsebemben egy tégla, ami erre képtelen.
2023. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

6# az automatikus frissítéseket kikapcsoltam, nem lesz több frissítés amit engednék a mobilnak,

Samsung A71, android 13-ig hagytam, jelenleg tökéletes, 2 éves, a következő pár évet csak kibírja.

2023. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Csak samsungot használok, egyik se bírta 3 évig eddig. A mostani A52S 1,5 éves, nem nagyon van baja, a messenger-facebook lefagyása nem a telefon hibája. Nálam sincs automatikus frissítés beállítva.


Az egyik azért ment tönkre, mert elejtettem így a kamerája és a mikrofonja is meghalt. Szóval nem tudtam csak fülhallgatóval telefonálni vele. XD A másik kettő tetű lassú volt az elejétől es alig volt rajtuk tárhely, mondjuk apukám vette akkor még őket és nyilván nem választhattam, mert ő neki csak az volt fontos, hogy minel olcsóbban megússza. A 2. Okostelefonom eleve gyári hibás volt, rengeteg baj volt vele.

2023. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

4-5 év átlagban.

A mostani 4 éves, az akksija már köhög (naponta legalább 2x töltöm), amúgy semmi baja. Még nem döntöttem el, beruházzak-e az idei új készülékre, vagy sem.

2023. febr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 madi111 ***** válasza:
100%
Három éves Motorolám van. Szeretem és szívesen használnám még évekig, de sajnos az aksija kezdi megadni magát.
2023. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!