Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a mailGmail és a gaimail...

Mi az a mailGmail és a gaimail fiók, ?

Figyelt kérdés

#Gimel
2023. febr. 28. 15:00
 1/9 A kérdező kommentje:

Van egy levelezős,

Néha sikerül megnyitni, csak néha ,,ezt hol kell megnyitni, mert neha , összevisdza masik töltődik be,


[link]

2023. febr. 28. 15:20
 2/9 A kérdező kommentje:

És van ez a fajta ..


[link]

2023. febr. 28. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A GMail, az amerikai multinacionális monopolhelyzetű giga techcég, a Google elektronikus levelezési szolgáltatása.


Ennek van webes (a [link] címről elérhető - [link] ) - ezt webböngészőben nyithatod meg - és okostelefonra készített (ez meg - Androidos okostelefon esetén - általában alapból telepítve van - [link] ) kliense.

2023. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő a gmail, csak az egyik a böngészőből elérhető, a másik az alkalmazás változat.
2023. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És melyikbe hol kell bejelentkezni?


Beírom g-mail com


De a másik?

2023. márc. 1. 01:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Már mindkettőbe be vagy jelentkezve.
2023. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen csak mar a címwt nemtudom,

Mert ugye látni ez 2 féle levelezési mód.


Ezt nemértem, hogylehet.


Nekem az első írásomban képen levő kellene, oda szeretnék belépni abba a fajtába.

2023. márc. 1. 08:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az első írásomban képen levő kellene, oda szeretnék belépni abba a fajtába."

Ez a GMail webes felülete, oda - mint a #3-as hozzázólásomban utaltam már rá - webböngészőn keresztül lehet belépni.


Szóval nyitsz egy webböngészőt - Mozilla Firefoxot, Google Chrome-ot, Operát, Safarit,... - majd a címsávba - ahova a weboldal címe kerül - beírod, hogy: [link] majd megnyitod a weboldalt.

2023. márc. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés, köszi!
2023. márc. 1. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!