Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Holna...

Anneee25 kérdése:

Milyen telefont vegyek? Holnapig ki kell találnom! Sos

Figyelt kérdés

Holnapig ki kell találnom, hogy milyen legyen az új telefonom.

Leírom a főbb elvárásokat:

-Androidos legyen

-Min. 128 GB belső és +bővíthető memória

-1 sim kártya+ sd kártya

-Gyönyörű képeket csináljon! Ez a legfontosabb

A selfie kamerája is jó legyen.

-Facebook, Google kompatibilis

-5G internetes legyen

-gyorstöltés


Szeretem és megszoktam a Xiaomit, abból melyik a legjobb?

Mit ajánlotok?



2023. márc. 1. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem írtad, hogy mi a keret, így a Samsung Galaxy S23 Ulteát javaslom. Én is ezt vettem voltna az iphone 14 pro helyett, ha nem lenne minden cuccom apple termék.

Bizang telefon lett, rohadt jó kamerával.

2023. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
és ezt 150 vagy 400 ezer forintból kellene megoldani kedves kérdező?
2023. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
92%

2.-nál a pont!


Bár...itt a Gyakorin mindenki azt nyomja, hogy milyen jól keres, így szerintem olyan 700 - 1M között gondolkodhatunk. >:)

2023. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Jogos. A keret körülbelül 2-300.000 Ft.
2023. márc. 1. 22:32
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ilyen árban xiaomiban ne is gondolkozz.

Én a Galaxy S22-re szavazok.

2023. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Méret számít? 6" körül, vagy lehet 6.5" felett is?
2023. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz valami jártas a telefonokban, ha pár elvárást külön pontban kirészleteztél! :D


“1 sim kártya+ sd kártya”

Enélkül nehéz is lenne megoldani a telefonálás mellett a memória bővítését! Kivéve talán E-sim esetében, de az most még csak a csúcskategóriás telefonokban létezik, amik meg nem bővíthetők! A felhő tárhely meg minden telefonra elérhető, ha az is számít!


“Facebook, Google kompatibilis”

Minden Androidos telefon az! Jó, talán GMS nélkül a Huawei kivétel, de böngészőben azok is elérhetők, mivel központilag internetes oldalak, nem telefonfüggő!


“gyorstöltés”

Ezt melyik mai okostelefon nem tudja?


Ár nélkül tényleg nehéz ajánlani, de például a Samsung Galaxy A52s szinte mindent tud, többet is, mint amit leírtál! Tudtommal középkategória fölött már nincs microSD-bővíthetőség, a középkategóriában pedig - igaz hogy már másfél éves típus, de még mindig az egyik, ha nem a legjobb telefon, ráadásul a Samsungokra alapból jellemző a jó kamera!

Xiaomi-ból nem tudom, hogy van-e ilyen, ami minden elvárásodnak megfelel, illetve a jó kamera sem jellemző mindegyikre!

2023. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
iPhone fanboyként azt mondom hogy Samsung S22!
2023. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

#7 vagyok. Látom, a válasz írása közben kommenteltél, és így megvan a keret, illetve ennyiért meglepő módon felsőbb kategóriában is találtam bővíthető memóriájú telefonokat, de összeségében a dolgon nem változtat, hogy szerintem a Samsungok a legjobbak!


A52s

A73

S20 FE 5G

Note20 Ultra

2023. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan sürgős holnapig? Ha tényleg Te veszed, akkor van időd alaposan átgondolni, hogy biztosan jó döntést hozz, pár nap ide vagy oda!
2023. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!