Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy S23-on van gyárilag...

A Galaxy S23-on van gyárilag fólia a képernyőn?

Figyelt kérdés
Akár csomagolási védőfóliára is vonatkozik a kérdés... úgy látom mintha lenne, leszedném, de ha mégis rosszul látom, de nem akarom szétkapargatni 🙂
2023. márc. 2. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami csomagolási fólia minden közép- és felsőkategóriás telefonon van. Ezen kívül előre felragasztott akár karcálló- vagy üvegfólia nem szokott a telefonokon lenni.
2023. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=QbnRhuj1WkQ


Azért ha az a fekete fólia nem tűnik fel rajta, akkor itt bajok vannak...

Ezt azért gondolom csak észrevetted. Ezen kívül nincs rajta más fólia. Nehezen észrevehető, átmenetinek szánt, átlátszó fóliát nem igazán szoktak telefonokra rakni, legalábbis én már rég nem emlékszem ilyenre, akármit is vettem.

2023. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkatársamnak volt egy Huawei pár éve, nem tudom már melyik, de azon volt egy gyári vékony fólia, azzal használta.
2023. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi samsung csúcsmodelleken volt, az S23-ra pedig megveheted ugyanazt a fajta gyári fóliát kb 8000-ért, és garantálom, hogy nem fogod tudni hibátlanul felrakni, hanem megy a kukába. Inkább egy whitestone, az legalább nem pénzkidobás.
2023. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!