Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Apple Iphone 13...

Érdemes Apple Iphone 13 Pro-ra váltanom a mostani telefonomról?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy S20 FE Snapdragonom van és 225 ezerért tudnék venni egy használt, de szinte hibátlan állapotú Iphone 13 Pro-t. Meg vagyok elégedve a mostani telefonommal és néztem kamera teszteket, de fotózásnál alig-alig látok különbséget. Videóban azért jobb a 13. Érdemes megvennem? Tud annyival többet? Teljesen karcmentes az FE-m, szóval jó áron el tudnám adni. Így alig több mint 100 ezerben lenne az Iphone 13. Szóval akkor érdemes lenne leváltanom, vagy inkább hagyjam az egészet mert ugyan azt tudja?
2023. márc. 3. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Lényegében megválaszoltad. 100 ezret kéne kiadnod, hogy kapj egy alig jobb videózást 🤷‍♂️
2023. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Buszt hasonlítunk a villamoshoz, teljesen más a két os, kinek mi jön be.


Már előre tudom, hogy kőkeményen le leszek pontozva ezért a hsz-ért, de akkor is leírom: ha egyszer veszel egy iphone-t, sose fogsz visszaváltani androidra. Évekig hülyéztem az iphone-os kollégákat, hogy miért azt a fost használják, zárt a rendszer, kevésbé lehet testreszabni, minden fizetős, túlárazott cucc, etc., aztán vettem egy 12-t (majd most egy 13-at). Egyszerűen... Gördülékenyen működik... Nincs fagyás/akadás/microlag/újraindulás stb. S10-ig sok samut használtam, de általában pár update után már teljesen gatya volt az összes...


Én már csak azért is elgondolkodnék a váltáson, mert 225-ért ajándék egy patika 13 pro. (Remélem nem a használtpiacon nézted, mert akkor valszeg lehúzás.) Max ha nem jön be, továbbadod, és veszel valami csúcs samut.

2023. márc. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
A kérdés leírásában tökéletesen kifejtetted, hogy miért nem éri meg. Ehhez már mi is nehezen tudnánk hozzátenni még pluszban :)
2023. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!