Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 pro megéri az árát?

Iphone 14 pro megéri az árát?

Figyelt kérdés

Szerettem volna venni egy 13 pro-t használtan, de belefáradtam a sok kamu hirdetésbe és kissé elveszett a bizalmam a használt telefonok iránt.


Hosszú távon lehet jobban járnék egy újjal, ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy a 14 Pro mennyire éri meg azt az 500 ezer forintot?


2023. márc. 4. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Semennyire.
2023. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Semennyire.

Nem ér ennyit egy telefon sem.

2023. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Emberfuggo. En azt mondanam, hogy semennyire, viszont ha valaki sokaig hasznalja csere nelkul (mondjuk 4 ev+), lehet hogy okes valasztas.
2023. márc. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Összességében nem.
2023. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nézzük meg a zászlóshajók árait

melyik éri meg az árát?

egyikse xd

3-4-5 .. kilót nem ér egy telefon

anno a 12 ért is nyögve nyelősen adtam ki 242 t

2023. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Valóban nem ér ennyit egy telefon.

komolyan mire kell neked egy fél millás teló? :)

semmi értelme.

2023. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Magyarországon nem. Ahol $1000 ott megéri
2023. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mire/meddig akarod használni, én 6 évente veszek új telefont, pont ezért próbálom a legjobb döntést hozni, hogy melyik éri meg a legjobban, jelenleg 13 pro maxom van, tavaly vettem. Pro is elég lett volna, viszont nekem szükségem van a jobb akksira, szóval pro max lett. Ha nem akarod pár év után lecserélni, megérheti, de ez csak az én véleményem, lehet más nem így gondolja.
2023. ápr. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!