Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használtan manapság...

Megéri használtan manapság Samsung s5 mini-t venni? Mi a véleményetek erről a telefonról?

Figyelt kérdés

Sos-be szeretnék egy okostelefont venni, és mivel több pénzt nem szeretnék rá áldozni, ezt találtam ideálisnak. Kíváncsi lennék véleményekre, akár ajánlásokra is ha tudtok ennél jobbat, de mindenképp gsm boltban szeretnék venni.


Köszii a válaszokat!



2023. márc. 5. 22:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%

Sokkal könnyebb kezelni, ha nem vagy hardcore user nem fogsz semmit hiányolni az androidból.

Amúgy nem elavult, sok mai belépő kategóriás telefont is simán lemos.

2023. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt 6s-em, tavaly váltottam. Meglepően fürge telefon, nagyon ritkán akad meg, az akksija kibírt 1 napot. Az ujjlenyomat olvasó nagyon pontos, maga az egész telefon igazán minőségi érzetet kelt. Utolsó frissítését tavaly kapta meg, tehát még kb 2 évig elérhető lesz rá minden népszerű app.

Viszont, mielőtt megvennéd, nézd meg, hogy az iCloud, TouchID működik-e, az akkuja hány százalékos, illetve nem-e ír valamit a teljesítményre(pl. az akku kémiai öregedése/az iPhone hirtelen leállt), mivel lehet hogy döglődik az akksi.

Nem nehezebb kezelni, mint egy Androidot, a 6s megjelenésekor csúcskategóriás telefonnak számított, ebben volt a legerősebb GPU.


Mindenképp, ha választani kellene, hogy Android vagy iOS, akkor inkább iPhone

2023. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszaitokat, sokat segítettetek! akkor meglesem az iphoneokat is, lehet ezt fogom választani
2023. márc. 6. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!