Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Eddig csak androidom volt, szeretnék új telót venni. Iphone 14 pro és s23 ultra között vacillálok. Az iphone esetében jobban tetszik, hogy nem féltégla... melyiket ajánljátok?

2023. márc. 6. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Én az iPhone 14 Pro-t, már ha nem létszükséglet az S-Pen.

De ha csak átlag social media-böngészés-zene streaming vonalon mozogsz akkor felesleges.

2023. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*Mármint a S-Pen felesleges.

Csúcstelefon alapvetően jó ezekre, sokkal jobb a felhasználói élmény mint egy középkategóriásnál(ég és föld kb.).

2023. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sok szemponttól függ.. például az S23 Ultra üzemideje jelentősen jobb az iPhone 14 Pro-nál, csak előbbit inkább a 14 Pro Max-hez érdemes hasonlítani, méretben is hozzá áll közelebb. Igazából mindkettő egy remek telefon, nem lehet egyikkel sem mellélőni. Inkább kisebb készülék, vagy nagyobb? Mennyit használod a telefonodat? Sok-sok szempont van, ami alapján dönteni lehet.
2023. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Morzsi007 ***** válasza:
71%
Így van, jelenleg mindkettő a csúcsot jelenti. Eddig csak androidos mobilod volt, de most ki szeretnéd próbálni az iphone-t úgy gondolom. Van aki nem tudja megszokni az iOS-t, vagy nem is akarja, android után vagy fordítva, de ez a ritkább. Ha van lehetőséged és szeretnél egy iphone-t, akkor vedd meg a 14 Pro-t. 👍
2023. márc. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Morzsi007 ***** válasza:

Még annyit, hogy 15 éve iphone-t használok, soha nem akartam androidot, de volt vele már dolgom többször szóval nem ismeretlen számomra teljesen. Én már nem tudnék átszokni, vagy inkább nem akarok, de ez legyen az én problémám:)

Az apple mobilja sem tökéletes, de a többi sem, mindegyiknek vannak hibái és lesznek is, ezekkel együtt kell élni és hogy melyik kinek jön be jobban az egyén és igény függő. Nagyon sok apple telefont vesznek manapság, és nem csak a logó miatt, főleg nem külföldön, hanem, mert megbízható, jól működő, gyors mobil. Csúcskategóriában jobban összevannak rakva a mobilok a legtöbbre elmondható, hardveresen, szoftveresen márkától függetlenül.

2023. márc. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Miért váltanál? A samsung olcsóbb és strapabíróbb.
2023. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Morzsi007 ***** válasza:
63%
Nem is olcsóbb a Samsung S23 Ultra és nem biztos, hogy strapabíróbb. Így miért ne váltana? 🤔
2023. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

És kamerákról vélemények?

Samsungon azt veszem észre hogy évről évre romlik a fotóim minősége, gyanítom szoftveresen butítják picit őket.

2023. márc. 7. 10:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, mert mindkettő bőven kiváltja a kompakt képeket.

Olyan érezhető különbség nincs azon a szinten.

Aki ki akarja hozni a maxot az úgy is RAW képeket készít és szerkesztgeti, aki automatán akar lőni annak meg mindkettő hoz egy egész jó szintet.

2023. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én mióta Apple-t használok több címet kapok munkaidőben (wolt futár vagyok). Szerintem jobban van optimalizálva a rendszer mint az Androidnál.
2023. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!