Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 24 éves vagyok,15 éves korom...

24 éves vagyok,15 éves korom óta androidos telefonom volt, főképp Samsung. Vettem egy Iphonet,megérte?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vettem egy iPhone 8at,szerintem elég jó áron volt,használt,telefon üzletben vettem,50 ezer forint volt,100%-os akksi,nagyon szép állapotban van,a kérdésem az lenne hogy,az idén még megkapja az IOS 17-et vagy ne szamitsak rá? Illetve ha nem,még meddig tudom használni probléma mentesen? Gondolok itt Messenger,instagram stb

Bocsi a hülye kérdésekert de nagyon kezdő Iphoneos vagyok

Előre is köszönöm a válaszokat



2023. márc. 8. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
nem, válts vssza Samsungra. 50 ezerért nincs normális iphone. átbasztak.
2023. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat eddig nincs vele probléma,minden működik rajta,plusz szép állapotban van,novaphone-nal vettem

De egyébként az új IOS-t megkapja e?

2023. márc. 8. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy megkapja (szerintem nem, a múltkor a 7-es esett ki - pedig a két modell között jelentős különbség nincs), de ez még nem jelenti azt, hogy az alkalmazások zöme ne működne rajta.


Instagram, Messenger iOS12-től felfelé megy, vagyis még egy iPhone 6-oson is működik, pedig az sem mai darab.


Úgy van, ahogy Android esetén, a legtöbb alkalmazás jóval alacsonyabb verzión is működik, mint ami az aktuális. Mikor az iOS 17 lesz az app-ok minimum követelménye, addig még jó sok idő fog eltelni, az biztos.

2023. márc. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BalazsBence ***** válasza:
100%

Ha eljön az idő, hogy egy bizonyos új iOS verzió nem lesz elérhető a telefonodra, onnantól számítva még pár évig biztonsággal használható marad a telefon. Biztonsági frissítéseket régebbi iOS verziókra is kiadnak, csak új funkciókkal nem fog bővülni. Pl. iOS 12-re, ami Iphone 5 és Iphone 6 telefonokon fut, legutóbb 2023 januárban jött ki biztonsági frissítés.


Az, hogy a telefon memóriája és sebessége megfelelő-e számodra, azt te tudod megítélni, de szoftverileg nem lesz vele gond.


Akkor kell majd mindenképp elgondolkodni a cserén, amikor az app-ok amiket használsz igénylik a magasabb verziójú iOS-t. Ekkor még mindig lesz időd, hiszen a régebbi verziójú appok sokáig elérhetőek maradnak, hogy legyen idejük a felhasználóknak reagálni.

2023. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat,ment a zöld 😊
2023. márc. 8. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha most jó, nem frissítem újabbra
2023. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fogja megkapni.

De ettől nem dől össze a világ. Tudod még 3-4 évig használni. Előbb fog tönkremenni benne az akkumulátor.

2023. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megkapja a 17-et
2023. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,utolsónak is ment a zöld,igen olvastam pár külföldi fórumon hogy,állítólag akkora újításokat nem fog tartalmazni így lehetséges hogy megkapja,hat 50/50 en meg vagyok vele elégedve,meg pár évig számomra megfelelő lesz aztán addigra majd úgyis jön az utódja,mindenkinek további szép napot !😊
2023. márc. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!