Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen bluetooth fülhallgatót...

Milyen bluetooth fülhallgatót érdemes vásárolni, ami nem túl drága, de jó minőségű?

Figyelt kérdés
És melyik az, ami kerülni kell?

2023. márc. 9. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Skullcandy Dime pl. 12-15 ezer között van, elég sokáig bírja, jól szól, nem megy tönkre hamar, nem is esik ki az ember füléből sport közben sem.


Kérdés persze, hogy neked mi a nem túl drága. Van, akinek 50ezer sem sok, másnak a 10 is az.

2023. márc. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg az se mindegy mire kell. Mert pl filmnézéshez kötelező az alacsony latencys.
2023. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
xiaomi
2023. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Meg az se mindegy mire kell. Mert pl filmnézéshez kötelező az alacsony latencys."


Filmnézéshez pont, hogy nem kell az alacsony késleltetés. A hangot és a képet szinkronban lehet tartani, akkor is ha egyébként jelentős a késés.

A játékoknál lesz ez inkább zavaró, ott ugyanis nem tudja egyik eszköz sem, hogy milyen hangot kell a jövőben lejátszani, egy filmnél viszont ugye ez adott.


Én kb. egy éve vettem meg életem első vezeték nélküli fülhallgatóját és azóta sincs semmi baja, pedig napi használatban van. Xiaomi Haylou W1 a típusa.

Ha az eddigi vezetékeseidet az 5-10 ezer közti ársávban vetted, akkor a hangminőségre sem lesz panaszod, mert kb. azt hozza.

Stabilan bent marad a fülben (futáshoz is használom), gumiharangos ("agybadugós"), szóval passzívan is elég jól szűri a kinti zajokat, telefonálásra is teljesen jó, pár hetente töltöm a bölcsőjét. Van hogy 3-4 órákat használom egyben zenehallgatásra hosszabb utazásnál, még sosem merült le.

A fülhallgató oldalai érintésérzékenyek, lehet velük zenét léptetni, telefont felvenni, letenni, azt hiszem a Siri-nek is tud szólni, de ezt a funkcióját nem használom.

Anno azért ezt vettem, mert pozitív teszteket olvastam róla. 10-15 ezres áron lehet most venni különböző webshopokban. IOS-el, Windows-al próbáltam, de nyilván Androiddal is működik.

2023. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!