Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ujjlenyomat-leolvasó miért...

Ujjlenyomat-leolvasó miért működik ennyire megbízhatatlanul?

Figyelt kérdés

Kb. 3,5 éves telefon. Kezdetben nem volt ilyen probléma, egy idő után jött elő. Ha alaposan letörlöm ruhával, zsebkendővel, akkor egy-két alkalommal megint jó.

Érdekes: banki tranzakció hitelesítése is ezzel történik, annál mindig elsőre elfogadja.

Már beállítottam új ujjlenyomatot, hátha az ujjam változott meg, de úgy néz ki, ennek semmi hatása.


2023. márc. 12. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a telefonod típusa?
2023. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Képernyőn van az ujjlenyomat vagy a teló hátulján?
2023. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen készülék?


Nekem két éve tökéletesen működik, kijelzőbe épített fajta

2023. márc. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
zsíros az ujjad, mert a test zsír arányod gondolom 90%+
2023. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs 90%+😁, de valóban összefügg a zsírral és izzadsággal.

Nemrég beállítottam újra az ujjlenyomatmintákat, azóta pedig sokkal jobban működik!

Ja és lehet, hogy a banki rendszer egy megint teljesen más ujjnyomot használ, ezért is lehet, hogy az jól működött végig. (Már nem emlékszem, a banki app kért-e külön ujjmintát, vagy átvette az oprendszerét.)

2023. máj. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!