Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14 Pro Max vagy Xiaomi...

IPhone 14 Pro Max vagy Xiaomi MI 13 Pro?

Figyelt kérdés

A cél az, hogy 4-5 évig használható legyen a telefon, Xiaomi MI 8-ról váltanék, ami pont 5 éves.


Picit inkább a Xiaomi felé húz a szívem, mert szerintem erősebb a hardverje, 2-3 év múlva a 6 Giga RAM bőven kevés lesz, míg a Xiaomi 12 gigája az hosszabbtávon sokkal időtállóbbnak tűnik.


2023. márc. 12. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én csak annyit mondok, hogy az Iphone 6 még ma is használható pedig 9 éve jött ki... Próbálj meg használni egy 9 éves Android telefont, maximum a szekrény alá tudod berakni, hogy ne billegjen...
2023. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"Én csak annyit mondok, hogy az Iphone 6 még ma is használható pedig 9 éve jött ki... Próbálj meg használni egy 9 éves Android telefont, maximum a szekrény alá tudod berakni, hogy ne billegjen..."


Azé' az a 6-os iPhone sem lesz sokkal több, mint ajtótámasz vagy levélnehezék. Legalábbis olyan ember esetén, aki bármi értelmesre szeretné használni az okostelefonját.

Van itthon 7 éves, állandó napi használatban lévő Samsung. No akkor most mi lesz? :) Szinte mindenben hülyére ver még most is egy 6-os iPhonet, bár valószínűleg az akkori ára több is volt annál.


A kérdésre válaszolva nyilván ennyi pénzért tényleg a tököm se venne Xiaomit, másrészt meg rohadtul még csak értelme sincs az összehasonlításnak, az iPhone 14 Pro Max jelentősen drágább. Azonos háttértár és hivatalos ár mellett van a kettő között kb. 160 ezer forintnyi különbség.


Ha tüzes vassal égetnének, hogy muszáj ebből a két modellből választanom, akkor inkább választanám az Apple telefonját. De ha iOS-t akarsz, akkor szerintem ennél csak jobb ár/érték arányú készülékük van, ahogy Android esetén sem a Xiaomi lenne a favoritom. Persze ha a pénz tök mindegy, akkor durranjon a terrabájtos 14 Pro Max, vagy az S23 Ultra, aztán csókolom.

2023. márc. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
83%
iPhone.
2023. márc. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Az erősebb hardvert azért megnézném. Bár nem ismerem a Xiaomi-t, csak azt tudom, hogy számításokban az iphone mindig is előrébb járt a többinél.

Ennyi pénzt én nem adnék egy Xiaomi-ért. Samsungra inkább, ha androidot szeretnék. De mivel iphone-t használok a Pro-t venném. Ja és egy iphone ios rendszere a 6GB RAM-mal a dupla ennyi android rendszert is kenterbe veri sokszor. Persze mindent el lehet fogyasztani, de egy telefonba 12-16GB RAM már kicsit túlzás, ha mégsem, akkor ott a rendszerrel van valami baj talán nem a legoptimalizáltabb, ami sok mindent visz maga után.

2023. márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
iphone
2023. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!