Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Hello


Jelenleg Xiaomi mi 11 lite telefonom van,kb 1.5 éves folyamatosan lefagy.

Milyen telefont ajánlotok kb 200 000 lenne a keret.

Munkához használom, inkább érdekelne,a megbízhatósága,gyorsasága mint a kamerája.

(Xiaomira most mérges vagyok)

Köszönöm szépen!


2023. márc. 15. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a megbízhatóság a legfontosabb én az iPhone 11-et vagy SE 2020-at ajánlanám.


Ha mindenképpen Androidnál akarsz maradni, én csak Samsungot vettem/vennék, ebben az árkategóriában a Samsung S20 FE illetve S21 FE elég jó választás lenne, de sajnos nem sokáig támogatják más őket. Így marad az A széria ami úgy tényleg eléggé megbízható, az A52, vagy A53-at, esetleg az A33-at ajánlanám, persze le is mehetnél A23/A13/A03-ig de az már inkább alsó mint középkategória.

2023. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit kihagytam, hogy szét tudsz nézni az M szériában is, de hát az is inkább az alsókategória :D
2023. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem hozzászólóval, annyival egészíteném ki, hogy Samsungból megnézném az S20 Ultrát is, mert egy brutál jó telefon lett. 2x olyan tudású, mint az S20 vagy az S21 FE. Igaz, már szerintem újonnan nehezen beszerezhető, de nem lehetetlen.
2023. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy A52s vagy S20 FE 5G
2023. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!